Sprawdzone przez rodziny

Blue City to miejsce o wyjątkowym charakterze. Wśród warszawskich obiektów handlowych zdecydowanie wyróżnia je liczba i jakość atrakcji kierowanych do młodych odbiorców. To właśnie dlatego tak chętnie odwiedzane jest przez rodziny z dziećmi. W Centrum znajduje się m.in. jedna z największych w Warszawie sal zabaw – Inca Play, która oferuje edukacyjne, zręcznościowe i sportowe zabawy oraz aż sześć urodzinowych pokoi tematycznych. Blue City słynie z organizowanych wydarzeń, z których znacząca część dedykowana jest dzieciom. Z myślą o rodzinach przygotowano wiele udogodnień, dzięki którym pobyt w Blue City jest jeszcze bardziej komfortowy.

 

BEZPIECZNE DZIECI

Czasem wystarczy chwila nieuwagi, żeby dziecko mimowolne oddaliło się od rodziców. Oczywiście każdy rodzic stara się temu zapobiegać, ale warto na wszelki wypadek przygotować się na taką ewentualność. Dzięki temu osoba dorosła, chcąca pomóc zagubionemu maluchowi, będzie mogła w łatwy sposób skontaktować się bezpośrednio z rodzicem.

Opaski są do odbioru w punkcie informacyjnym na poziomie 0 znajdującym się na wprost wejścia od ul. Opaczewskiej (obok Super-Pharm) oraz w oddziale banku Citi Handlowy na poziomie +1.

Tepfactor

Helios

Egurrola dance studio

Inca play

Świat Modeli ATA

Sunloox

Carry

Ccc

Crocs

Ecco

Graal

H&m

Kupklocki.pl

Reporter young

Smyk

Team exit

Tk maxx

United colors of benetton

Zara

Jak dojechać?