PARKINGI W BLUE CITY

W celu sprawnego funkcjonowania parkingów, optymalizacji wykorzystania miejsc postojowych oraz zapewnienia komfortu klientom, pracownikom i najemcom, Blue City przedstawia plan użytkowania parkingów obowiązujący od 15 listopada 2021 roku:

  1. Parking podziemny na poziomie -2 – parking płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku. Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, od drugiej za każdą kolejną trzeba zapłacić 4 zł.
    Parking jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców, w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.
    Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office. Parkingiem zarządza firma APCOA.
  2. Parking wielopoziomowy – przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Do centrum handlowego można się stąd dostać przez łącznik (poziom 2 parkingu – klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej.

    Parking jest otwarty całodobowo 7 dni w tygodniu. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną obowiązuje opłata w wysokości 4 zł. Opłaty można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych. Biuro obsługi parkingu znajduje się w Blue City na poziomie +1, w korytarzu łączącym parking zewnętrzny z powierzchnią handlową. Operatorem systemu parkowania jest firma PRKING.

  3. Parking zewnętrzny (za parkingiem wielopoziomowym) – przeznaczony głównie dla pracowników budynku, biur i najemców posiadających przepustki. Dla innych osób jest płatny od pierwszej godziny – 5 zł (płatność w parkometrze). Parking zewnętrzny jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios.
  4. Parkingi zewnętrzne przed Blue Office I i II – są przeznaczone dla klientów biur. Parkowanie należy opłacić w parkomatach.

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej