PARKINGI W BLUE CITY

W celu sprawnego funkcjonowania parkingów, optymalizacji wykorzystania miejsc postojowych oraz zapewnienia komfortu klientom, pracownikom i najemcom, Blue City przedstawia plan użytkowania parkingów obowiązujący od 1 stycznia 2020 roku:

  1. Parking podziemny na poziomie -2 – parking płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku, zarządzany przez firmę APCOA. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office.

    Parking podziemny jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.

  2. Parking wielopoziomowy – przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Dostęp do Centrum możliwy jest przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej.

    Poziom 0 parkingu wielopoziomowego jest otwarty od godziny 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.Poziomy 1, 2, 3 otwarte są w godzinach 10:00-22:30.

  3. Parking zewnętrzny (za parkingiem wielopoziomowym) – przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Parking zewnętrzny otwarty jest od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.
  4. Parkingi zewnętrzne przed Blue Office I i II – parkingi płatne w parkomatach, przeznaczone dla klientów biur.

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej