PARKINGI W BLUE CITY

Do dyspozycji klientów kompleksu Blue City są następujące parkingi:

  1. Parking podziemny – płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku. Pierwsza godzina parkowania raz na dobę jest bezpłatna, od drugiej za każdą kolejną rozpoczętą trzeba zapłacić 5 zł. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office. Parking jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Płatność jest możliwa za pomocą karty lub gotówki. Opłatę można wnosić w kasach automatycznych (gotówką oraz kartą płatniczą) lub w automatach wyjazdowych (kartą płatniczą oraz BLIK).
  2. Parking wielopoziomowy – przeznaczony dla klientów centrum, pracowników biur i pracowników najemców. Do Blue City można się stąd dostać przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej. Poziom 0 parkingu wielopoziomowego jest otwarty całą dobę. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną godzinę obowiązuje opłata w wysokości 5 złotych. Opłatę można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych.
  3. Parking zewnętrzny naziemny  (za parkingiem wielopoziomowym) – tymczasowo zamknięty. Prowadzone są prace budowlane.

Biuro obsługi parkingu znajduje się w korytarzu łączącym parking zewnętrzny wielopoziomowy z powierzchnią handlową, na poziomie +1 Blue City. Operatorem systemu parkowania jest firma PRKING.

Kontakt do zarządcy parkingu: +48 730 990 850; prkingbc@gmail.com

Jak dojechać?