PARKINGI W BLUE CITY

W celu sprawnego funkcjonowania parkingów, optymalizacji wykorzystania miejsc postojowych oraz zapewnienia komfortu klientom, pracownikom i najemcom, Blue City przedstawia plan użytkowania parkingów obowiązujący od 15 listopada 2021 roku:

  1. Parking podziemny na poziomie -2 – parking płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku, zarządzany przez firmę APCOA. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office.Parking podziemny jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.
  2. Parking wielopoziomowy – przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Dostęp do Centrum możliwy jest przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej.

    Parking jest otwarty całodobowo 7 dni w tygodniu. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną godzinę obowiązuje opłata w wysokości 4 złotych. Opłaty można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych. Na terenie Centrum Handlowego, na poziomie +1, w korytarzu łączącym parking zewnętrzny z powierzchnią handlową, znajduje się biuro obsługi parkingu. Operatorem systemu parkowania na parkingu zewnętrznym Blue City jest firma PRKING.

  3. Parking zewnętrzny (za parkingiem wielopoziomowym) – przeznaczony głównie dla pracowników budynku, biur i Najemców posiadających przepustki. Parking dla innych płatny w parkometrze od pierwszej godziny 5 zł brutto/1h.  Parking zewnętrzny otwarty jest od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios.
  4. Parkingi zewnętrzne przed Blue Office I i II – parkingi płatne w parkomatach, przeznaczone dla klientów biur.

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej