Jarmark 13 – 16 marca

Podczas jarmarku, który odbędzie się 13-16 marca (środa-sobota) swoje wyroby zaprezentują producenci z różnych regionów kraju. Zwiedzający będą mieli okazję nie tylko zrobić zakupy, ale uczestniczyć też w przygotowanych przez wystawców degustacjach. Co zaoferują stoiska? Miody, ciasta, wędliny, ryby i pasztety rybne, wyroby z gęsi, piróg biłgorajski, sery z Podlasia i Tatr, sery kozie, pieczywo na zakwasie i wiele innych, naturalnych przysmaków. Dla miłośników kuchni domowej będzie to okazja do zaopatrzenia się w pierogi, placki ziemniaczane i smalec.

Uczestnicy marcowego jarmarku będą mogli również poznać tradycyjną kuchnię węgierską. Podczas pokazów kulinarnych, jej znawcy opowiedzą o węgierskich potrawach oraz pokażą jak przyrządzić guasz, leczo i langosze. W piątek i w sobotę 15 i 16 marca w godzinach 16-20 pokazom towarzyszyć będzie Kapela Węgierska Czardasz.

 

Galeria zdjęć

Kiedy na Jarmark?

2019

10 – 19 kwietnia (środa – sobota) KIERMASZ WIELKANOCNY
15 – 18 maja (środa – sobota)
12 – 15 czerwca (środa – sobota)
17 – 20 lipca (środa – sobota)
21 – 25 sierpnia (środa – sobota)
18 – 21 września (środa – sobota)
16 – 19 października (środa – sobota)
13 – 16 listopada (środa – sobota)
11 – 23 grudnia (wtorek – poniedziałek) JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej