Tepfactor

 

TEPfactor to nowa na polskim rynku forma rozrywki, która powstała na podstawie znanego w Polsce programu Fort Boyard. Zawiera w sobie cechy przygody, zabawy i gry zespołowej. Jedyny taki koncept w Polsce znajduje się na 3 poziomie naszego centrum handlowego.

Gra TEPfactor jest ciekawą alternatywą dla osób poszukujących nowych form spędzania wolnego czasu. TEP factor to Park Sportowo-Rozrywkowy, który łączy w sobie elementy zagadek intelektualnych z zabawą i dużą dawką adrenaliny. Uczy cierpliwości i logicznego myślenia, oraz sprawdza również naszą sprawność fizyczną. Integruje i umożliwia sprawdzenie kompetencji zespołowych.

W TEPfactor udział brać mogą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, grupy znajomych, drużyny szkolne, studenckie, rodziny oraz współpracownicy. W teamach składających się maksymalnie z sześciu osób, uczestnicy mają do dyspozycji dwadzieścia pięć zadań oraz trzy poziomy trudności. Zabawa jest monitorowana przez specjalną platformę elektroniczną, a graczom towarzyszy animator, który dba, aby mieli jak najlepsze wrażenia. Średnia długość rozgrywki to około 3 – 4 godziny.

TEPfactor organizuje imprezy integracyjne dla firm, przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie oraz panieńskie i wycieczki szkolne. To także idealne miejsce na wyjście z rodziną, przyjaciółmi i spędzenie razem wolnego czasu. TEPfactor czynne jest 7 dni w tygodniu, nawet w niedzielę niehandlową!
Pomysł na tego typu atrakcję oraz pierwszy TEPfactor powstał w Czechach w 2012 roku i do tej pory odwiedziło go ponad 200 000 osób. W kwietniu 2018 roku TEPfactor zadebiutował w Dubaju, a w lutym 2019 roku w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie na poziomie +3. Lokal zajmuje ponad 1500 metrów kwadratowych powierzchni.

Mamy ogromną satysfakcję, że Blue City jest pierwszym w Polsce i trzecim na świecie miejscem gdzie znajdować się będzie TEPfactor. Rozrywka jest nierozerwalną częścią tożsamości Blue City i jednym z jego znaków rozpoznawczych. Wciąż się rozwijamy i proponujemy nowe formy atrakcji tak, aby zachęcić do odwiedzenia naszego Centrum nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

Facebook: https://www.facebook.com/tepfactor.warszawa/

Instagram: https://www.instagram.com/tepfactor.warszawa/

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej