Tepfactor

TEPfactor to nowa na polskim rynku forma rozrywki, która powstała na podstawie znanego w Polsce programu Fort Boyard.  Zawiera w sobie cechy przygody, zabawy i gry zespołowej. Jedyny taki koncept w Polsce znajduje się na 3 poziomie naszego centrum handlowego i zajmuje aż 1500 metrów kwadratowych powierzchni.

 

Gra TEPfactor jest ciekawą alternatywą dla osób poszukujących nowych form spędzania wolnego czasu. TEPfactor to Park Sportowo-Rozrywkowy, który łączy w sobie elementy zagadek    intelektualnych z zabawą i dużą dawką adrenaliny. Uczy cierpliwości i logicznego myślenia, oraz sprawdza również naszą sprawność fizyczną. Integruje i umożliwia sprawdzenie kompetencji zespołowych.

W TEPfactor udział brać mogą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, grupy znajomych, drużyny szkolne, studenckie, rodziny oraz współpracownicy. W teamach składających się maksymalnie z sześciu osób, uczestnicy mają do dyspozycji dwadzieścia pięć zadań oraz trzy poziomy trudności. Zabawa jest monitorowana przez specjalną platformę elektroniczną, a graczom towarzyszy animator, który dba, aby mieli jak najlepsze wrażenia. Średnia długość rozgrywki to około 3 – 4 godziny.

TEPfactor organizuje imprezy integracyjne dla firm, przyjęcia urodzinowe, wieczory kawalerskie oraz panieńskie i wycieczki szkolne. To także idealne miejsce na wyjście z rodziną, przyjaciółmi i spędzenie razem wolnego czasu. TEPfactor czynne jest nawet w niedzielę niehandlową!

– Po niemal 3-miesięcznej przerwie wracamy z jeszcze większym zapałem. Przyszło nam się jednak zmierzyć z nową rzeczywistością, która wymaga zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa. Dlatego wprowadziliśmy szereg zmian, które mają na celu zapewnić bezpieczną grę klientom i pracę naszemu zespołowi –  mówi Manager Oddziału Jarek Łuczaj.

Na stronie internetowej TEPfactor znajdują się szczegółowe procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie parku oraz informacje dotyczące przebiegu gry, cen, promocji oraz specjalnie przygotowanych ofert dla szkół, firm (team building) oraz oferty urodzinowej.

Pomysł na tego typu atrakcję oraz pierwszy TEPfactor powstał w Czechach w 2012 roku i do tej pory odwiedziło go ponad 200 000 osób. W kwietniu 2018 roku TEPfactor zadebiutował w Dubaju, a w lutym 2019 roku w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie na poziomie +3.

Godziny pracy:

  • poniedziałek – zamknięte dla klienta indywidualnego
  • wtorek – piątek czynne od godziny 14:00 – 22:00
  • sobota czynne od godziny 10:00 – 22:00
  • niedziela czynne od 10:00 do 20:00

TEPfactor od poniedziałku do piątku jest czynne od godzin porannych dla grup szkolnych oraz zorganizowanych firmowych w przypadku potwierdzonych rezerwacji.

 

Strona internetowa: www.tepfactor.pl

Facebook: https://www.facebook.com/tepfactor.warszawa/

Instagram: https://www.instagram.com/tepfactor.warszawa/

 

Jak dojechać?