Tepfactor

TEPfactor to nowa na polskim rynku forma rozrywki, która powstała na podstawie znanego w Polsce programu Fort Boyard.  Zawiera w sobie cechy przygody, zabawy i gry zespołowej. Już wkrótce dostępna będzie na terenie kompleksu Blue City w Warszawie.

Gra TEPfactor jest ciekawą alternatywą dla osób poszukujących nowych form spędzania wolnego czasu. Określana jako wyższy poziom bardzo popularnych w Polsce escape roomów, łączy w sobie elementy zagadek    intelektualnych z zabawą, która daje dużą dawkę adrenaliny. Uczy cierpliwości i logicznego myślenia, ale wymaga również sprawności i wytrzymałości fizycznej. Integruje i umożliwia sprawdzenie kompetencji zespołowych.

W TEPfactor udział brać mogą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli, grupy znajomych, drużyny szkolne, studenckie, rodziny oraz współpracownicy. W teamach składających się maksymalnie z sześciu osób, uczestnicy mogą wybrać jedno z dwudziestu pięciu zadań oraz jeden z trzech dostępnych poziomów trudności. Zabawa jest monitorowana przez specjalną platformę elektroniczną, a graczom towarzyszy animator, który dba, aby mieli jak najlepsze wrażenia. Średnia długość rozgrywki to około 3,5 – 4 godziny.

Pomysł na tego typu atrakcję oraz pierwszy TEPfactor powstał w Czechach w 2012 roku i do tej pory odwiedziło go ponad 200 000 osób. W kwietniu TEPfactor zadebiutuje w Dubaju, a we wrześniu w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie na poziomie +3. Lokal będzie zajmował ponad 1500 metrów kwadratowych powierzchni.

– Mamy ogromną satysfakcję, że Blue City jest pierwszym w Polsce i trzecim na świecie miejscem gdzie znajdować się będzie TEPfactor. Rozrywka jest nierozerwalną częścią tożsamości Blue City i jednym z jego znaków rozpoznawczych. Wciąż się rozwijamy i proponujemy nowe formy atrakcji tak, aby zachęcić do odwiedzenia naszego Centrum nawet najbardziej wymagających klientów  – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej