Inca play

Sala zabaw dla dzieci Inca Play zaprasza do wspólnej zabawy, pogoda za oknem jest piękna ale spokojnie, wszystkie promienie słońca docierają również do Inca Play, dzięki szklanej kopule, centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play- jest najbardziej słoneczną salą zabaw w Warszawie.

Wiosna to czas zmian- także w Sali zabaw dla dzieci Inca Play! Ponieważ kawiarnia Inca Cafe – zmieniła się w rodzinne bistro Włosko i My!

WŁOSKO ponieważ w bistro pierwsze skrzypce gra prawdziwa włoska PIZZA i produkty zamawiane prosto ze słonecznych Włoch.. I MY, ponieważ kreatywni kucharze bistro, poza pizzą zapraszają również na inne przekąski- a to wszystko z najlepszych składników, przygotowywane na miejscu! Koniecznie wybierzcie się na zabawę i wspólny obiad, który zakończycie kawą i domowym deserem.

W dzień dla rodziny sala zabaw w Warszawie oferuje niesamowitą promocję! Której szczegóły niebawem możecie sprawdzić na Facebooku: https://www.facebook.com/SALA.ZABAW.DLA.DZIECI.INCA.PLAY,

Instagramie: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/.

Centrum rozrywki dla rodziny Inca Play zachęca do organizacji urodzin dla dzieci! Jeśli w maju Wasza pociecha świętować będzie swoje urodziny- idealnym miejscem na urodziny dla dziecka jest Inca Play. Dlaczego? Ponieważ wszystkie urodziny dla dzieci zostają w pamięci na długo, zarówno Jubilat jak i goście są zachwyceni i poza wspaniałą rozrywką wynoszą z Inca Play również wyjątkowe wspomnienia.

W Inca Play możecie zorganizować urodziny, bądź po prostu przyjść, spędzić miło czas na zabawie wśród unikatowych atrakcji, zjeść wspólny obiad w bistro. Inca Play to miejsce dla wszystkich! Gdzie weekend zawsze jest udany!

W maju będą zmienione godziny otwarcia:

1.05.22r. zamknięte

2.05.22r. otwarte 11:00-20:00

3.05.22r. otwarte 11:00-20:00

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej