Inca play

Sierpień w Inca Play Blue City

Nadszedł sierpień. Dzieci nadal korzystają z uroków wakacji, spędzając wolny czas na wiele sposobów. Jedną z takich alternatyw jest wizyta w centrum rozrywki dla dzieci Inca Play https://incaplay.pl/aktualnosci/. Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych szereg atrakcji by mogli wraz z rodzicami z radością odwiedzić salę zabaw.

Wakacje to czas beztroski i dobrej zabawy i sala zabaw dla dzieci Inca Play https://incaplay.pl/klienci-indywidualni/ dokłada wszelkich starań, by taką zabawę najmłodszym zapewnić. Bardzo zależy nam, by dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji w sposób bezpieczny. Stosujemy się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, na bieżąco dezynfekujemy naszą powierzchnię by zapewnić komfortowe warunki zabawy dla dzieci i odpoczynku dla rodziców. Bezpieczeństwo  https://incaplay.pl/bezpieczenstwo-w-inca-play-2/ stawiamy na pierwszym miejscu.

W czasie przerwy od szkoły w naszym centrum rozrywki odbywają się turnusy wakacyjne dla najmłodszych https://incaplay.pl/turnusy-wakacyjne-w-inca-play/. W czasie turnusów dzieci mają okazję bawić się w Inca Play oraz biorą udział w różnych tematycznych zajęciach, a także wychodzą do pobliskiego Parku Szczęśliwickiego, by odkrywać tajemnice przyrody. Opieka odbywa się od 8:30, a odbiór dzieci obowiązuje od 17:30. Wszystkie szczegóły oraz zapisy możliwe są za pośrednictwem maila info@incaplay.pl lub telefonicznie: 606770098. W naszych turnusach biorą udział dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 12 lat.

Okres wakacyjny to również świetny pomysł, by zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/. W naszej sali zabaw można znaleźć szeroką ofertę pakietów urodzinowych, motywów przewodnich przyjęcia oraz wybór tematycznych salek urodzinowych, które nadadzą urodzinom wyjątkowy klimat. Przyjęcia organizujemy zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Szczegóły naszej oferty urodzinowej można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/salki/. Warto również zwrócić uwagę na catering podczas urodzin dziecka. Cały catering przygotowujemy sami w naszej klimatycznej kawiarni Inca Cafe https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/. Talerze owoców i warzyw, domowe kanapeczki z bagietki, deski tapasów, przepyszne ciasta, aromatyczna kawa i herbata, prostota składników sprawia, że jedzenie przygotowywane na miejscu tak bardzo smakuje dzieciom oraz rodzicom. Dodatkowo, w ramach działalności otworzyliśmy również cukiernię Nie jestem z cukru, w której na zamówienie przygotowujemy ciasta i torty bezglutenowe[i], bez dodatku białego cukru, słodzone erytrytolem oraz owocami. Część wypieków jest również wegańska oraz bez laktozy.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej sali zabaw, bo dzieci znajdą tu ogrom atrakcji. Dla dzieci młodszych do 4 lat znajduje się strefa malucha https://incaplay.pl/galeria/strefa-malucha/, natomiast dla dzieci starszych dostępne są pozostałe atrakcje na Sali zabaw: diabelski młyn, piracki statek, wielopoziomowa konstrukcja zabawowa „Małpi Gaj” z dużą ilością przeszkód, ukrytych przejść, domków na drzewie, przezroczystych tub na wysokości, zjeżdżalni, kryjówki edukacyjne i wiele, wiele innych. Zachęcamy do obserwowania naszych profili na Facebooku: https://www.facebook.com/SALA.ZABAW.DLA.DZIECI.INCA.PLAY oraz na Instagramie: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/. Do zobaczenia w Inca Play!

[i] Wszystkie produkty z których korzystamy są bez dodatku glutenu, jednak w pracowni przygotowujemy również produkty z glutenem, wobec czego w wypiekach Nie jestem z cukru mogą znajdować się jego śladowe ilości.

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej