Inca play

Zima za oknem, a w wyjątkowej Sali zabaw dla całej rodziny (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play bawimy się bez względu na pogodę! W imieniu Sali zabaw zapraszamy wszystkich do wspólnej, rodzinnej zabawy oraz skorzystania z wyjątkowej oferty urodzinowej.

Centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/aktualnosci/) Inca Play zaprasza wszystkich na świętowanie Dnia Kobiet! Już 8 marca w godzinach 13:00-17:00. Sala zabaw dla dzieci Inca Play https://incaplay.pl/aktualnosci/ organizuje wspaniałe wydarzenie w połączeniu z wyjątkową akcją charytatywną.

Drogie Panie 8 marca to Wasze święto! W Inca Play czekać będą na Was kąciki piękności, zrelaksujecie się ! a dla dzieci rodzinna sala zabaw (https://incaplay.pl/poznaj-nas/) Inca Play przygotowała fantastyczne zabawy z animatorami.

Jak doskonale już wiecie, sala zabaw dla dzieci Inca Play https://incaplay.pl/kupujac-pomagasz/ przekazuje 1% ze sprzedaży biletów całodziennych dla Olinka. Podczas dnia dla kobiet- w każdym kąciku będziecie mogli wrzucić symboliczną kwotę od siebie i również pomóc !

Dla wszystkich Pań czekają wyjątkowe niespodzianki, a w kawiarni Inca Cafe (https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/)można będzie skorzystać z rabatu na kawę oraz ciasto ? Zachęcamy wszystkich gości do wspólnej, rodzinnej zabawy ?

Centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/co-nas-wyroznia/) Inca Play to niepowtarzalne miejsce, w którym wszyscy możemy poczuć się jak dzieci Dzięki odpowiednio przystosowanym atrakcjom, zarówno dzieci, jak i rodzice mogą szaleć do woli na całym obiekcie. Sala zabaw Inca Play to jedyna sala zabaw w Warszawie, która w swojej ofercie ma atrakcje (https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/)rodem z wesołego miasteczka. Czy wybierzecie piracki statek, czy diabelski młyn – a może obie atrakcje przypadną Wam do gustu – z pewnością będziecie się wspaniale bawić.

Jeśli szukacie miejsca, w którym spokojnie chcecie wypić kawę i mieć oko na swoją pociechę to i tutaj Sala Zabaw Inca Play wychodzi Wam naprzeciw. Na obiekcie Sali jest cudowna kawiarnia Inca Cafe (https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/), gdzie możecie zrelaksować się na miękkich, wygodnych fotelach Kawiarnia jest miejscem spotkań dla rodziny i przyjaciół (https://incaplay.pl/aktualnosci/) i wszyscy razem możecie toczyć długie rozmowy przy ciepłym dzbanku herbaty. Znakiem rozpoznawczym kawiarni Inca Cafe jest przede wszystkim pyszna, aromatyczna kawa, która wypalana jest w podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy (https://www.manufakturakawy.com/). Warto również wspomnieć o bogatym i atrakcyjnym menu kawiarni, w której oprócz tradycyjnych przekąsek znajdują się pełnowartościowe, zdrowe posiłki takie jak: sałatka z burakiem, owsianka lub chrupiące bułeczki. Tutaj zawsze możecie liczyć na doskonałą jakość posiłków, ponieważ wszystkie one są przyrządzone z dobrej jakości produktów.

Sala Zabaw (https://incaplay.pl/)Inca Play to nie tylko miejsce do zabawy. To przede wszystkim idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/). Dzięki elastycznym pakietom oraz bogatej ofercie urodzinowej, każdy klient może dopasować wszystko do swoich potrzeb – od wyboru salki, po menu urodzinowe i dodatki. Inca Play wychodzi naprzeciw trendom i oferuje sześć tematycznych salek urodzinowych – każda jest wyjątkowa oraz ma inną tematykę. Dla wielbicieli natury powstała salka Piknik, dla małych szefów kuchni jest salka Kucharska, a dla dzieci, które chcą poczuć się jak gwiazdy salka Celebrycka będzie idealnym rozwiązaniem. Centrum rozrywki dla całej rodziny posiada bogate menu urodzinowe, które zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Pizza hawajska, pizza na słodko, deska tapasów – a może mini wrapy i nachosy? Taki wybór tylko w Inca Play!

Zapraszamy wszystkich do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:

Facebook: https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej