Inca play

Drodzy klienci Sali zabaw dla dzieci Inca Play.  Niestety na razie w dalszym ciągu centrum zabawy (https://incaplay.pl/) zamknięte jest do odwołania. Na bieżąco będziemy informować o wszystkich zmianach w tej sprawie.

A w listopadzie sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play obchodziła bardzo ważne święto – swoje 16. Urodziny. Pomimo tego, że przygotowania trwały już od września, aby móc wyjątkowo spędzić ten dzień razem z klientami, to niestety nie było możliwości świętować tak hucznie, jak było to zaplanowane. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku bez przeszkód Sali zabaw uda się świętować swoje 17. Urodziny 😊

Pomimo zamknięcia centrum rozrywki dla dzieci (https://incaplay.pl/aktualnosci/) Inca Play działa dalej! Dla wszystkich klientów, którzy chcieliby podarować swoim dzieciom coś wyjątkowego polecamy karty podarunkowe Inca Play! Jest to fantastyczny pomysł na prezent, jeśli w tym roku myślicie o podarowaniu emocji zamiast kolejnej zabawki, która będzie się kurzyć na półce. Karta podarunkowa od Inca Play sprawdzi się nie tylko jako prezent świąteczny – będzie również świetnym pomysłem na prezent mikołajkowy lub urodzinowy! Drodzy klienci centrum zabawy (https://incaplay.pl/dla-biznesu-2/prezenty-dla-dzieci/) Inca Play – wspieranie się jest bardzo ważne szczególnie w świątecznym okresie. Dlatego zachęcamy do zakupu kart podarunkowych właśnie w Sali zabaw Inca Play, aby móc wspierać ją w tym trudnym dla niej okresie. Ceny kart podarunkowych zaczynają się już od 50zł. Kartę podarunkową można wykorzystać na wszystkie usługi Inca Play, Inca Cafe, a także Nie jestem z cukru – nowo otwartej cukierni z wypiekami bez glutenu i bez cukru. Karta podarunkowa od Inca Play z pewnością będzie oryginalnym prezentem na każdą okazję!

Zachęcamy do odwiedzania mediów społecznościowych Inca Play:

Facebook: https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI/

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCWIDDVwCdb1Cbhp66CO5B0A

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

 

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej