Inca play

Centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play rozpoczyna kolejny rok wspólnej, rodzinnej zabawy. Z głową pełną pomysłów i pozytywną energią zaprasza Was na wspólną rodzinną zabawę wypełnioną atrakcjami i wydarzeniami. W imieniu Sali zabaw dziękujemy za wspólnie spędzony rok 2019 oraz życzymy samych pomyślności oraz szczęśliwych chwil w gronie najbliższych w roku 2020.

Sala Zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/aktualnosci/) Inca Play zaprasza na specjalne wydarzenie z okazji Dnia Babci i Dziadka. W dniu 19.01 w godzinach 13:00-17:00 dziadkowie oraz ich wnuki mogą wspólnie bawić się i świętować ten piękny dzień. Na Sali Zabaw dla dzieci https://incaplay.pl/aktualnosci/ pojawią się animatorzy, którzy zabawią gości i wspólnie z nimi będą wykonywać upominki dla dziadków w stylu zero waste. Ponad to, w rodzinnej kawiarni będzie czekać przepyszna kawa oraz smaczne ciasta z rabatem -50%. Zapraszamy wszystkich do centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play na wspólne świętowanie oraz wspaniałe atrakcje dla dzieci (https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/).

Jednocześnie informujemy, iż sala zabaw będzie zamknięta w dniach: 01.01.2020 oraz 06.01.2020.

W imieniu Sali zabaw Inca Play przepraszamy za utrudnienia.

Sala Zabaw (https://incaplay.pl/)Inca Play to nie tylko miejsce do zabawy. To przede wszystkim idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/). Dzięki elastycznym pakietom oraz bogatej ofercie urodzinowej, każdy klient może dopasować wszystko do swoich potrzeb – od wyboru salki, po menu urodzinowe i dodatki. Inca Play to sala zabaw dla dzieci https://incaplay.pl/aktualnosci/, która wychodzi naprzeciw trendom i oferuje sześć tematycznych salek urodzinowych – każda jest wyjątkowa oraz ma inną tematykę. Dla wielbicieli natury powstała salka Piknik, dla małych szefów kuchni jest salka Kucharska, a dla dzieci, które chcą poczuć się jak gwiazdy salka Celebrycka będzie idealnym rozwiązaniem. Centrum rozrywki dla całej rodziny https://incaplay.pl/cennik/ posiada bogate menu urodzinowe, które zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Pizza hawajska, pizza na słodko, deska tapasów – a może mini wrapy i szarlotka? Taki wybór tylko w Inca Play, a wszystko jest świeże i co najważniejsze przygotowywane na miejscu J

Na terenie Sali Zabaw Inca Play jest kawiarnia dla mam, rodziców i dzieci (https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/) Inca Cafe. Jest to wyjątkowe miejsce spotkań dla wszystkich – kawiarnia jest przystosowana tak, aby każdy mógł się odprężyć w wygodnych fotelach i zrelaksować w obecności żywych roślin. Inca Cafe to kawiarnia dla rodziców i dzieci https://incaplay.pl/galeria/– jest miejscem, w którym wypijecie pyszną, aromatyczną kawę wypalaną w podwarszawskiej palarni Manufaktura Kawy. Bez obawy możecie pracować przy gorącym kubku oraz mieć na oku swoją pociechę, która bawi się na przeróżnych atrakcjach  sali zabaw dla dzieci https://incaplay.pl/galeria/. Kawiarnia oferuje również zdrowe przekąski oraz pyszne ciasta. Wszystko przygotowywane jest na bieżąco na miejscu, gwarantując świeżość oraz doskonałą jakość posiłków. W kawiarni dla rodziców z dziećmi https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/Inca Cafe można również znaleźć bogatą ofertę śniadaniowa, która nie tylko jest zdrowa i smaczna, ale również dostępna na każdą kieszeń.  Inca Cafe to rodzinna kawiarnia  https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/w której spędzicie wspaniały poranek J

Zapraszamy do obserwowania mediów społecznościowych Sali zabaw dla dzieci Inca Play. https://incaplay.pl/cennik/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/?hl=pl

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej