Inca play

Drodzy klienci centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/) Inca Play. Piękny i słoneczny maj wita nas przepiękną pogodą. Lecz niestety pomimo sprzyjającej pogody sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play pozostaje zamknięta do odwołania. Będziemy informować na bieżąco o wszystkich zmianach i aktualnościach w Sali zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/aktualnosci/) Inca Play.

W centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play oprócz fantastycznej oferty urodzinowej znajdziemy również absolutnie wyjątkową ofertę party boxów – czyli dekoracji i wszystkich dodatków, które są potrzebne do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/) w domu! Party boxy od Inca Play to kompleksowa usługa dla tych, którzy chcą stworzyć niezapomniany klimat przyjęcia urodzinowego (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/) , a także cenią sobie swój czas. Party boxy są dostępne w trzech kolorystykach: różowo-złoty, zielony oraz niebieski. A w skład party boxa wchodzi: balon wypełniony helem, piniata wypełniona słodkościami, dekoracja (kurtyna, serpentyny, gwizdki, czapeczki, balony, girlanda), zastawa (talerzyki, kubeczki, serwetki, balony) oraz krótkie zabawy i animacje na urodziny. Oprócz tego istnieje możliwość dokupienia urodzinowych dodatków: bransoletek UV, tatuaży brokatowych i szampana. Jedyna taka kompleksowa oferta dekoracji urodzinowych (https://incaplay.pl/zestaw-dekoracji-na-urodziny/ ) (i nie tylko!) tylko od centrum zabawy (https://incaplay.pl/) Inca Play!

Sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/) Inca Play w swojej ofercie posiada również balony do wypełnienia helem na miejscu! Teraz w jednym miejscu możesz wybrać balon i zapełnić go helem! Sprawdzi się on jako idealne prezent na urodziny dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/) , ale również idealnie wkomponuje się do dekoracji urodzinowej (https://incaplay.pl/zestaw-dekoracji-na-urodziny/) . Do balonu można dobrać obłędnie pyszny tort bez glutenu (https://niejestemzcukru.pl/torty-bez-cukru-na-zamowienie/) od cukierni Nie jestem z cukru – taki duet będzie idealnym rozwiązaniem na prezent urodzinowy!  A wyjątkowa cukiernia bez glutenu (https://niejestemzcukru.pl/) Nie jestem z cukru w swojej ofercie posiada również obłędnie pyszne ciasta bez cukru, (https://niejestemzcukru.pl/ciasta-bez-cukru-na-zamowienie/)  wegańskie tarty, oraz ciastka, babeczki i beziki – wszystko stworzone z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie, mają nietolerancję na gluten, lub unikają białego cukru w swojej kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą cukierni bez cukru (https://niejestemzcukru.pl/) Nie jestem z cukru.

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/?hl=pl

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

 

 

 

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej