Inca play

Inca Play to niezwykła sala zabaw znajdująca się na 4 piętrze Centrum Handlowego Blue City na warszawskiej ochocie. Po kilkunastu latach przeszła spektakularną metamorfozę, dzięki której stała się przepięknym, kolorowym i pełnym atrakcji miejscem, zróżnicowanym pod względem stopnia trudności zabaw. Nowa Inca Play jest bezpiecznym i nowoczesnym centrum rozrywki dla całej rodziny.

W odnowionej dwupoziomowej sali zabaw, swoje miejsce znalazła konstrukcja zabawowa tzw. małpi gaj, z której wraz z dziećmi mogą korzystać także rodzice.
Na drugim poziomie sali znajdują się domki na drzewach. Ich niezwykłość będzie polega na tym, że wewnątrz każdego z nich dzieci mają możliwość przeżycia niesamowitej przygody.

Domki wraz z konstrukcją łączy wykonana z atestowanych i certyfikowanych materiałów przezroczysta kładka zawieszona na wysokości 4 metrów. Ideą nowej sali jest połączenie zabawy z ekologią i edukacją przyrodniczą. W różnych miejscach znajdują się ślady zwierząt i ich kryjówki.

Sala zabaw przygotowała także idealne miejsce dla najmłodszych. Strefa malucha (do 4 roku życia) z ograniczoną możliwością wejścia dla dzieci starszych, została zaopatrzona w miękkie poduchy, duże piankowe puzzle i bujaki, specjalnie zaprojektowane tablice manipulacyjne, gry sensoryczne, domek na drzewie z przeźroczystą zjeżdżalnią oraz bezpieczny basen z piłeczkami.

Inca Play od zawsze może poszczycić się rozbudowaną ofertą urodzinową. Do dyspozycji dzieci 6 tematycznych salek urodzinowych, a każda z nich opowiada inną historię dając możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. W Inca Play każdy jubilat poczuje się wyjątkowo.

W ramach odpoczynku od zabawy warto odwiedzić przestronną kawiarnię Inca Cafe wypełnioną żywymi roślinami. W ofercie kawiarni m.in. domowe wypieki, owocowe koktajle, zupy krem, aromatyczna kawa i herbata, ale również szereg zdrowych, pożywnych, przygotowywanych na miejscu posiłków dla najmłodszych i dorosłych.

Sala Zabaw Inca Play w nowej odsłonie wyszła na przeciw klientom umożliwiając zakup nie tylko biletów no limit, ale także biletów czasowych.

Zapraszamy!!! 😊

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej