Inca play

Tymczasowo nieczynne

Drodzy klienci centrum rozrywki dla dzieci (https://incaplay.pl/) Inca Play. Niestety nadal nie mamy dobrych wieści – sala zabaw (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) pozostaje zamknięta do odwołania. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli podzielić się dobrymi wieściami dotyczącymi ponownego otwarcia Sali zabaw. A tymczasem zalecamy dbanie o siebie i bliskich, wzmacnianie odporności i przestrzeganie ograniczeń dla własnego i wspólnego bezpieczeństwa.

Sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/aktualnosci/) Inca Play pozostaje zamknięta, ale możecie skorzystać z fantastycznej oferty party boxów na przyjęcie urodzinowe dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/) w domu! Jeżeli szukacie kompleksowej usługi, która zapewni dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe (https://incaplay.pl/menu-urodzinowe/) w domu to oferta z pewnością jest dla Ciebie! Party box – zestawy dekoracji na urodziny dla dziecka https://incaplay.pl/zestaw-dekoracji-na-urodziny/ od Inca Play to całe przyjęcie w jednym miejscu – znajdziecie w nim wszystko to, co potrzebne jest na zorganizowanie urodzin w domu https://incaplay.pl/zestaw-dekoracji-na-urodziny/ . A w boxie jest m.in. piniata wypełniona słodkościami, balon z helem, balony, girlandy, kurtyna, czapeczki, gwizdki, serpentyny, zastawa i wiele więcej! A do tego istnieje możliwość wybrania kolorystyki przyjęcia! W kompleksowej ofercie od centrum zabawy (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-organizacja/warsztaty/) Inca Play możecie wybrać kolor czerwono – różowy (idealny dla dziewczynek), kolor zielony (dla miłośników dżungli), a także kolor niebieski (dla tych, którzy uwielbiają błękitne odcienie). Jeżeli cenicie sobie swój czas i chcecie kompleksowo otrzymać wszystkie potrzebne elementy na organizację przyjęcia urodzinowego dla dziecka (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/) w domu, to ta oferta z pewnością jest dla Ciebie!

Kochani, jeśli tęsknicie za kawiarnią Inca Cafe, mamy dobre wieści- ponieważ do Waszej dyspozycji jest cały czas cukiernia bezglutenowa https://niejestemzcukru.pl/torty-bez-cukru-na-zamowienie/ „ Nie jestem z cukru”. Wypieki bez glutenu https://niejestemzcukru.pl/blog/ , ze zdrowych składników, oczywiście bez cukru, możecie cały czas zamawiać przez stronę www.niejestemzcukru.pl. Nowy rok to zapewne masa postanowień noworocznych- jeśli kochacie zdrowe słodycze, oferta ciast na zamówienie https://niejestemzcukru.pl/wspolpraca/   na pewno przypadnie Wam do gustu. Życzymy Wam dużo dobrego w nowym roku !

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play:

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/

Facebook: https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI/

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej