Inca play

Drodzy klienci Sali zabaw dla dzieci!

Przypominamy, że sala zabaw dla dzieci Inca Play,  znajduje się na 4 piętrze w CH Blue City otwarta jest codziennie do godziny 20:00, do dyspozycji odwiedzających gości jest aż 1500m2 wypełnionych rozrywką, atrakcje przeznaczone są dla dzieci oraz dla dorosłych, ponieważ w Centrum rozrywki Inca Play – rodzice bawią się razem z dziećmi!

Centrum rozrywki Inca Play znajduje się również pyszne bistro Włosko i My, dlatego jeśli planujecie rodzinny wypad wypełniony rozrywką, koniecznie weźcie pod uwagę to, że w Inca Play możecie również zaplanować rodzinny obiad.

Miejsce na urodziny Twojego dziecka!

Sala zabaw dla dzieci w Warszawie to również idealne miejsce na organizację urodzin dla dziecka, 5 tematycznych salek do wyboru oraz różnorodne pakiety urodzinowe oraz niezawodna obsługa Sali zabaw, zadbają o to aby urodziny dziecka były niezapomniane i wspaniałe. Jeśli w bieżącym miesiącu- Wasze dziecko obchodzi urodziny, zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Drogie mamy jeśli poszukujecie na Warszawskiej ochocie miejsca na poranne spotkanie z przyjaciółką i maluszkami- zapraszamy do CH Blue City na piętro 4 do bistro Włosko i My, ponieważ przestrzeń bistro połączona jest z przestronną strefą maluszka- więc mamy mają miejsce dla siebie, dzieci bawią się w swojej strefie zabaw. Oferta śniadaniowa bistro to zestawy śniadaniowe, przepyszna kawa i soki, a menu zawiera również pozycje dopasowane pod najmłodszych. Jeśli będziecie już po śniadaniu, koniecznie skuście się na deser- ponieważ słodkości wypiekane są na miejscu 😊

Jeśli szukacie miejsca gdzie Wasze dziecko spędzi czas na zabawie, rodzice odpoczną przy kawie lub pysznym posiłku, zapraszamy do Sali zabaw dla dzieci Inca play Wspaniała zabawa i odpoczynek gwarantowane!

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Sali zabaw dla dzieci Inca Play 

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/?hl=pl

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

Do zobaczenia już niedługo na wspólnej zabawie w centrum rozrywki dla całej rodziny Inca Play.

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej