Inca play

Nie macie jeszcze planów na najbliższe tygodnie?

Zapraszamy wszystkich do bezpiecznego centrum rozrywki dla całej rodziny (https://incaplay.pl/sala-zabaw/)Inca Play! 😊

Sala zabaw dla dzieci Inca Play to bezpieczne miejsce, w którym wszyscy świetnie się bawią, a przy tym są bezpieczni. Bezpieczeństwo klientów oraz pracowników jest największym priorytetem Sali zabaw, dlatego zgodnie z wytycznymi ministerstwa oraz zdrowym rozsądkiem przygotowali wszelkie środki ostrożności, aby zminimalizować ryzyko zagrożenia. Między innymi pozbyli się piłeczek oraz innych zabawek i elementów trudnych do dezynfekcji. Posiadają na swojej powierzchni łatwy do dezynfekcji system podłogowy stosowany również w placówkach medycznych. Ilości klientów została zmniejszona aż o 70%, dlatego wszyscy odwiedzający centrum zabawy dla dzieci (https://incaplay.pl/)Inca Play mogą poczuć się kameralnie. Zarówno klienci, jak i pracownicy poddawani są wywiadowi medycznemu oraz mają mierzoną temperaturę. Sala zabaw (https://incaplay.pl/poznaj-nas/)Inca Play posiada również na swojej powierzchni lampy antybakteryjne, a nowoczesna wentylacja centrum handlowego zapewnia stałą wymianę świeżego powietrza. Na całej Sali zabaw znajduje się aż 5 podajników do dezynfekcji, które są do dyspozycji klientów. Pracownicy centrum zabawy dla dzieci (https://incaplay.pl/aktualnosci/)Inca Play na bieżąco dezynfekują atrakcje, a także została wprowadzona przerwa techniczna, w czasie której dezynfekowana jest cała powierzchnia Sali zabaw, włącznie z małpim gajem.

Sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/sala-zabaw/) Inca Play jest otwarta na swoich przybyszy, lecz należy pamiętać o stosowaniu się do wytycznych ministerstwa. Dlatego pamiętajmy, aby przed przyjściem na salę zabaw:

  1. Mieć maseczkę ochronną – rodzice oraz opiekunowie mają obowiązek nosić maseczkę ochronną na terenie Sali zabaw. Dzieci mogą pozostać bez maseczki
  2. Mieć skarpetki lub czyste obuwie na zmianę – zarówno dzieci, jak i rodzice mają obowiązek noszenia czystych skarpetek lub czystych butów z miękką, białą podeszwą
  3. Nie przynosić zabawek, napojów, jedzenia i innych przedmiotów – na Sali zabaw jest zakaz wnoszenia prowiantu i zabawek oraz innych przedmiotów. Na terenie Sali zabaw znajduje się kawiarnia Inca Cafe, w której można zaopatrzyć się w napoje i posiłki.

Ponad to każdy klient ma obowiązek poddać się wywiadowi medycznemu oraz mierzeniu temperatury w celu obniżenia ryzyka zagrożenia do minimum. Wszyscy odwiedzający salę zabaw Inca Play muszą zdezynfekować ręce swoje oraz dzieci.

A co jeszcze wyróżnią salę zabaw Inca Play? Przede wszystkim to, że zarówno dzieci, jak i rodzice mogą wspólnie bawić się i korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji! 😊 Drodzy rodzice, jeśli marzyliście aby znowu poczuć się jak dzieci i beztrosko szaleć na zjeżdżalniach, to w centrum zabawy (https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/) Inca Play z pewnością Wam się to uda! Sala zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/sala-zabaw/)Inca Play to jedyna taka sala zabaw, w której są atrakcje jak z wesołego miasteczka! Piracki statek oraz diabelski młyn są do pełnej dyspozycji wszystkich gości centrum rozrywki (https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/)Inca Play! Sala zabaw dla dzieci Inca Play pamięta również o swoich najmłodszych klientach 😊. Dla maluszków do czwartego roku życia polecamy Strefę Malucha – specjalne miejsce oddzielone od innych, w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych pociech 😊. Pamiętajcie drodzy klienci, że sala zabaw (https://incaplay.pl/)Inca Play dba nie tylko o zabawę odwiedzających – przede wszystkim dba o bezpieczeństwo, dlatego wszystkie atrakcje są na bieżąco dezynfekowane, aby można było z nich ponownie bezpiecznie korzystać 😊

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Inca Play.

Facebook: https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI/

Instagram: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/

Blog: https://incaplay.pl/blog-2/

 

 

 

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej