Inca play

Październik w Inca Play

Dopiero co była wspaniała zabawa w wakacje, a cały wrzesień już za nami i jesiennym krokiem wchodzimy w październik! Jak w każdym miesiącu, sala zabaw dla dzieci Inca Play (https://incaplay.pl/aktualnosci/)  zaskakuje kolejnymi nowościami, których nie zabraknie również w październiku.

To, co centrum rozrywki dla dzieci (https://incaplay.pl/klienci-indywidualni/)  akcentuje na każdym kroku, to bezpieczeństwo zabawy. W Sali zabaw zastosowano wiele środków bezpieczeństwa (https://incaplay.pl/bezpieczenstwo-w-inca-play-2/) w oparciu o wytyczne Sanepidu oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. W Sali zabaw na bieżąco dezynfekowane są wszystkie miejsca szczególnie narażone na dotyk wielu osób, obiekt każdego dnia jest czyszczony oraz zmgławiany specjalną parą niwelującą występowanie bakterii oraz wirusów.

W środku sali na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: dwupoziomowa konstrukcja zabawowa zwana potocznie Małpim Gajem z torami przeszkód, boiskiem, wysokimi zjeżdżalniami, rurowiskiem między poszczególnymi domkami na drzewie, atrakcje rodem z Wesołego Miasteczka (Piracki Statek oraz Diabelski Młyn), 12 zwierzęcych kryjówek w których najmłodsi poznają ciekawostki o najbarwniejszych przedstawicielach z polskich lasów, strefę maluszka dla dzieci do lat 4 (https://incaplay.pl/strefa-malucha/)  oraz wiele, wiele innych.

W Inca Play organizowane są również urodziny dla dzieci (https://incaplay.pl/przyjecia-urodzinowe/),  do wyboru jest 5 tematycznych salek (ul, zamek, piknik, celebrycka, las) oraz 4 wygodne pakiety urodzinowe (https://incaplay.pl/pakiety-standardowe/). Dołączcie do grona zadowolonych Klientów, którzy powierzyli Inca Play misję organizacji niezapomnianych urodzin swojego dziecka! Ogromna ilość atrakcji, doświadczona i przeszkolona obsługa oraz bogata oferta menu urodzinowego sprawiają że przyjęcie urodzinowe w Inca Play będzie wspaniałym prezentem dla dziecka!

A jeśli jesteśmy przy menu, praktycznie wszystkie przekąski urodzinowe, oraz dla Klientów indywidualnych robione są na miejscu z użyciem produktów wysokiej jakości w kawiarni Inca Cafe (https://incaplay.pl/inca-cafe/menu-inca-cafe/). Poza klasycznymi przekąskami urodzinowymi, w witrynie co chwilę pojawiają się słodkie nowości przygotowywane przez cukiernię „Nie jestem z cukru” (https://niejestemzcukru.pl/). Jeśli dołożymy do tego aromatyczną liściastą herbatę oraz kuszącą kawę z małej, lokalnej palarni to otrzymujemy obraz idealnej, przyjaznej przestrzeni gdzie można posilić się w trakcie szalonej zabawy ze swoim dzieckiem, lub odpocząć i chwilę popracować.

Inca Cafe zaprasza również mamy wraz ze swoimi pociechami na pyszne śniadania serwowane od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 11:00. Do godziny 11:00 strefa maluszka jest otwarta i do tego czasu wejście jest bezpłatne 😊

Październik upłynie również pod kątem przygotowań do udziału w Wege Festiwalu, w którym brać będzie udział cukiernia „Nie jestem z cukru”.  Festiwal odbywa się w niedzielę 10 października w Pałacu Kultury i Nauki.

Październik to również miesiąc, w którym sala organizuje pierwszy po długiej przerwie event dla Klientów. Halloween  zostało zaplanowane  na sobotę 30 października. Szczegóły wydarzenia będą na bieżąco publikowane w social media sali zabaw.

Jeśli nie byliście jeszcze w centrum rozrywki dla dzieci Inca Play to nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić to niezwykle ciekawe miejsce. Jeśli opis to za mało, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: https://incaplay.pl/, odwiedzania fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/SALA.ZABAW.DLA.DZIECI.INCA.PLAY, oraz konta na Instagramie: https://www.instagram.com/incaplay_salazabaw/.

Do zobaczenia na sali zabaw!

 

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej