Egurrola dance studio

Egurrola Dance Studio to założona przez Agustina Egurrolę szkoła tańca, w której każdy może rozpocząć pasjonującą taneczną przygodę!

 

Świat tańca Egurrola Dance Studio to przede wszystkim kursy w różnych stylach, przygotowane z myślą o osobach na każdym poziomie zaawansowania. Dla dzieci już od 3. roku życia stworzyliśmy wyjątkowe zajęcia, które pozytywnie wpływają na ich rozwój, pozwalając uczyć się poprzez radosną zabawę. Nieco starszym oferujemy lekcje prowadzone w oparciu o nasz autorski program nauczania. Są one dostosowane do konkretnej kategorii wiekowej, aby każdy mógł rozwijać swoją pasję w gronie rówieśników.

 

Młodzież ma okazję doskonalić się w różnych stylach tańca, spełniając marzenia pod okiem jednych z najlepszych instruktorów i choreografów w kraju. Nasi tancerze mają również możliwość udziału w castingach do projektów telewizyjnych, audycjach do mistrzowskich zespołów Egurrola Dance Studio i… wiele więcej!

 

Do Egurrola Dance Studio zapraszamy także dorosłych! Taniec to świetny sposób na to, aby zrelaksować się, zrobić coś tylko dla siebie i zadbać o swoją kondycję oraz samopoczucie.  Miłośników tańca w parach i singli zapraszamy do odkrycia rozmaitych odsłon tańca towarzyskiego! Tym, którym zależy na szybkiej oraz efektywnej nauce, proponujemy lekcje indywidualne. Narzeczonym przygotujemy natomiast wymarzony pierwszy taniec.

 

Dołącz do nas już dziś – w Egurrola Dance Studio każdy, bez względu na wiek i poziom zaawansowania znajdzie coś dla siebie.

 

Szczegóły oferty na www.egurrola.com

 

Serdecznie zapraszamy!

 

CH Blue City

Poziom +2

Jak dojechać?