Blue Office

Poznaj Blue Office

Blue Office to powierzchnia biurowa klasy B+, ulokowana w kompleksie Centrum Handlowego Blue City, przy Alejach Jerozolimskich 179 w Warszawie. Obiekt oferuje ponad 32 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, w modułach od 500 m2 do 4500 m2, rozłożonej na pięciu kondygnacjach.

Bliskość centrum handlowego zapewnia pracownikom kompleksu biurowego dostęp do licznych udogodnień, m.in.: sklepów, restauracji, kawiarni i centrum medycznego. Dodatkowo Blue Office oferuje szereg nowatorskich udogodnień podnoszących komfort pracy, takich jak zielona strefa relaksu i chillout room. Pracownicy i goście mają też dostęp do bezpłatnego parkingu.

Budynek posiada tylko 5 kondygnacji biurowych, dużą liczbę wind i trzy wejścia (z ulicy, przez centrum handlowe i z parkingu), dzięki czemu nie tworzą się zatory komunikacyjne. Duże powierzchnie biurowe (nawet do 4 500 m2 na jednym piętrze) pozwalają na rozmieszczenie pracowników w dużych odległościach od siebie.

Dostęp do 25 restauracji na terenie centrum handlowego eliminuje problem kolejek tworzących się przed kantyną. Dodatkowo przestrzeń jest dużo wyższa niż w innych biurowcach (nawet do 4,6 m), co w połączeniu z bardzo dużą wydajnością wentylacji 30m3/h/ osobę przy zagęszczeniu 10m2/osobę umożliwia optymalną cyrkulację powietrza. Najwyższej jakości filtry klimatyzacji są regularnie wymieniane, a powierzchnie wspólne poddawane dezynfekcji. Liczne udogodnienia (darmowy parking dla pracowników i gości, stacja rowerowa, parking dla rowerów) powalają na dotarcie do biur indywidualnymi środkami transportu.

Lokalizacja
Rekreacja i wypoczynek

W bezpośredniej okolicy budynku biurowego Blue Office znajduje się wiele obiektów sportowych i rekreacyjnych: dwa duże parki, baseny, korty tenisowe, kręgielnia, park trampolin. To niespotykane w innych biznesowych dzielnicach miasta miejsca, które umożliwiają spędzenie czasu ze znajomymi bezpośrednio po pracy.

Teren

Lokalizacja przy Alejach Jerozolimskich 179 w Warszawie

Powierzchnia

Kliknij numer poziomu, żeby zobaczyć układ biur

Parter 1 2 3 4 5
Skontaktuj się z nami
Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Udogodnienia

Udogodnienia

Projekt Sąsiad 2.0

Projekt Sąsiad to wyjątkowy i unikalny w skali kraju program lojalnościowy, stworzony i przeznaczony dla pracowników firm zlokalizowanych w Blue Office. Program umożliwia korzystanie ze zniżek w sklepach i lokalach gastronomicznych w Centrum Handlowym Blue City oraz uczestnictwo w wydarzeniach specjalnych, użytkowanie bezpłatnego parkingu i stref wypoczynku

Zobacz więcej

STREFY WYPOCZYNKU

Dla pracowników dostępne są dwie nowoczesne strefy wspólne: powierzchnia wypoczynkowa z pokojem gier oraz zielona strefa na tarasie centrum handlowego.

STREFY WYPOCZYNKU

Dla pracowników dostępne są dwie nowoczesne strefy wspólne: powierzchnia wypoczynkowa z pokojem gier oraz zielona strefa na tarasie centrum handlowego.

FOOD CITY

Na terenie Blue City znajduje się 25 lokali gastronomicznych, w tym kawiarnie i restauracje, które oferują dania z różnych stron świata.

Zobacz więcej

FOOD CITY

Na terenie Blue City znajduje się 25 lokali gastronomicznych, w tym kawiarnie i restauracje, które oferują dania z różnych stron świata.

Zobacz więcej

KLUB FITNESS

Na trzecim piętrze mieści się największy w Polsce klub fitness FIT/ONE.

Zobacz więcej

KLUB FITNESS

Na trzecim piętrze mieści się największy w Polsce klub fitness FIT/ONE.

Zobacz więcej

Parking

Budynek oferuje bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników biurowych, kadry zarządzającej i gości.

Zdrowie

Na terenie Blue City mieści się centrum medyczne Enel-Med oraz apteka.

Zobacz więcej

ROZRYWKA

Wielosalowe kino Helios oraz plac zabaw dla dzieci Inca Play zajmują poziom +4 centrum handlowego.

Zobacz więcej

FRYZJER I KOSMETYCZKA

W Blue City dostępne są zakłady fryzjerskie, kosmetyczne i salon manicure.

Zobacz więcej

Delikatesy

Supermarket znanej sieci oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych.

Zobacz więcej

Imprezy firmowe

Nowatorskie koncepty rozrywkowe, zlokalizowane na poziomie +3 centrum handlowego umożliwiają organizowanie imprez integracyjnych i niebanalnych spotkań z klientami.

Zobacz więcej

USŁUGI

W Blue City znajdują się różne punkty usługowe, jak placówka Poczty Polskiej, pralnia, poprawki krawieckie, usługi szewskie i dorabianie kluczy.

Zobacz więcej

Kawiarnie

Kawiarnie mogą służyć jako miejsce spotkań biznesowych poza biurem.

Zobacz więcej

Sklepy

Na terenie centrum handlowego jest ponad 150 sklepów z odzieżą, obuwiem, elektroniką, artykułami dla dzieci i wiele innych.

Zobacz więcej

Naturalna zieleń

Naturalna zieleń

Kontakt

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Dziękujęmy! Twoja wiadomość została wysłana.
Przepraszamy! Twoja wiadomość nie mogła być wysłana.
Podaj imię i nazwisko
Podaj adres email
Podany adres email jest nieprawidłowy
Wyślij

Kontakt

+48 22 311 70 00

Blue City sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa

Blue City Sp. z o. o. dołożyła wszelkich starań, aby informacje zamieszczone na poniższych stronach były kompletne i zgodne z prawdą. Każda osoba przeglądająca strony niniejszej domeny powinna być jednak świadoma, że zawarte na nich wiadomości mogą być niekompletne lub nieaktualne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Blue City sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa. Z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail: info@bluecity.pl, lub drogą telefoniczną pod numerem + 48 22 311 70 00.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz w celu przedstawienia oferty, a w szczególności podjęcia działań marketingowych.

Ponadto informujemy, że przysługuje Pani/Panu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.

Więcej informacji o prawach, które Pani/Panu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności Blue City sp. z o.o..

Pobierz katalog

Informacje o połączeniu Blue City sp. z o.o. oraz Blue Office sp. z o.o.

  1. Blue City zawiadomienie o połączeniu spółek 31_01_2021
  2. Blue City KRS odpis aktualny