O centrum

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. Znajduje się tu ponad 200 sklepów, punktów usługowych, restauracji, barów szybkiej obsługi i kawiarni. Centrum wyróżnia się niezwykłą i kompleksową ofertą rozrywkową. Na trzech poziomach centrum (od +2 do +4) skupia atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niespotykane nigdzie indziej koncepty rozrywkowe oraz największy w Polsce fitness klub. Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom.

Blue City angażuje się w akcje społeczne i działania charytatywne, zarówno dotyczące dzielnicy Ochota, jak i na szerszą skalę. Co roku przyłącza się do ogólnopolskiego grania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finansuje druk wydawanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” miesięcznika „Korniszon”, a wychowankowie domu kultury są częstymi gośćmi organizowanych w Blue City wydarzeń.
Blue City dba o ekologię, czego dowodem jest międzynarodowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use.

Centrum jest przyjazne zwierzętom – psy mogą być wprowadzane na teren Blue City. Wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy, a psy większych ras muszą mieć także założony kaganiec. Za posprzątanie nieczystości pozostawionych przez zwierzę odpowiada właściciel.

2500

Miejsc Parkingowych

200

Najemców części handlowej

25

Restauracji i kawiarni

Galeria zdjęć

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej