O centrum

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to przyjazne miejsce zakupów, spotkań i rozrywki dla całej rodziny. Znajduje się tu ponad 200 sklepów, punktów usługowych, restauracji, barów szybkiej obsługi i kawiarni. Centrum wyróżnia się niezwykłą i kompleksową ofertą rozrywkową. Na trzech poziomach centrum (od +2 do +4) skupia atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niespotykane nigdzie indziej koncepty rozrywkowe oraz największy w Polsce fitness klub. Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom.

Blue City angażuje się w akcje społeczne i działania charytatywne, zarówno dotyczące dzielnicy Ochota, jak i na szerszą skalę. Co roku przyłącza się do ogólnopolskiego grania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finansuje druk wydawanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” miesięcznika „Korniszon”, a wychowankowie domu kultury są częstymi gośćmi organizowanych w Blue City wydarzeń.
Blue City dba o ekologię, czego dowodem jest międzynarodowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use.

Centrum jest przyjazne zwierzętom – psy mogą być wprowadzane na teren Blue City. Wszystkie psy muszą być prowadzone na smyczy, a psy większych ras muszą mieć także założony kaganiec. Za posprzątanie nieczystości pozostawionych przez zwierzę odpowiada właściciel.

Na terenie centrum handlowego Blue City działają dwie instytucje, które zajmują się obsługą obywateli Ukrainy: Państwowe Przedsiębiorstwo „Dokument” na poziomie +2 przy części restauracyjnej oraz VFS Global na poziomie +2, na końcu korytarza prowadzącego do sklepu G-Poland.

2500

Miejsc Parkingowych

200

Najemców części handlowej

25

Restauracji i kawiarni

Galeria zdjęć

Jak dojechać?