Helios

Drodzy Widzowie,
zgodnie z decyzją Rządu RP o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury, kina sieci Helios będą nieczynne od czwartku, 12 marca.
Zwrotów biletów można dokonywać w kasach naszych kin w dniu dzisiejszym, a o możliwości dokonywania zwrotów w kolejnych dniach poinformujemy już wkrótce.
Osoby, które zakupiły bilety drogą internetową prosimy o przesłanie biletów, które mają zostać zwrócone na adres warszawa.bluecity@helios.pl
Zwrot środków zostanie dokonany na Państwa konto.
Okoliczności są szczególne i mamy nadzieję, że przyjmiecie je ze zrozumieniem.


Multipleks z 8 salami projekcyjnymi i około 900 fotelami został wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Mocną stroną sal Helios Dream jest obraz wyświetlany w rozdzielczości 4K i dźwięk Dolby Atmos. W kinie są również wyświetlane filmy trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D. Wizytówką kina w Blue City jest sala premierowa w której najnowsze filmowe produkcje może obejrzeć ponad 200 widzów. Wszystkie sale i cała przestrzeń kinowa zostały zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych widzach. Dodatkowo, filmy – dzięki audiodeskrypcji – zobaczą również osoby niedowidzące i niedosłyszące.

Kino znajduje się na poziomie +4.

Galeria

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej