Jak dojechać?

SAMOCHODEM
Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Nie należy wjeżdżać na wiadukt. Jadąc od strony centrum: przy stacji benzynowej BP trzeba odbić w prawo, gdzie jest wjazd na nasz parking podziemny. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City – należy skierować się na skrajny prawy pas i w dół wjazdem na poziom -1.Inne drogi dojazdowe do Blue City prowadzą od strony ulic: Kurhan i Opaczewskiej lub alei Bohaterów Września. Obecnie od strony alei Bohaterów Września prowadzone są prace budowlane – parking naziemny oraz wjazd na parking wielopoziomowy od strony alei Bohaterów Września są tymczasowo zamknięte.

Inne drogi dojazdowe do Blue City prowadzą od strony ulic: Kurhan i Opaczewskiej lub Bohaterów Września i Opaczewskiej.

PARKINGI
Do dyspozycji klientów kompleksu Blue City są następujące parkingi:
  • Parking podziemny - płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku. Pierwsza godzina parkowania raz na dobę jest bezpłatna, od drugiej za każdą kolejną rozpoczętą trzeba zapłacić 5 zł. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office. Parking jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Płatność jest możliwa za pomocą karty lub gotówki. Opłatę można wnosić w kasach automatycznych (gotówką oraz kartą płatniczą) lub w automatach wyjazdowych (kartą płatniczą oraz BLIK).
  • Parking wielopoziomowy - przeznaczony dla klientów centrum, pracowników biur i pracowników najemców. Do Blue City można się stąd dostać przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej. Poziom 0 parkingu wielopoziomowego jest otwarty całą dobę. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną godzinę obowiązuje opłata w wysokości 5 złotych. Opłatę można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych.
  • Parking zewnętrzny naziemny (za parkingiem wielopoziomowym) – tymczasowo zamknięty. Prowadzone są prace budowlane.

Biuro obsługi parkingu znajduje się w korytarzu łączącym parking zewnętrzny wielopoziomowy z powierzchnią handlową, na poziomie +1 Blue City. Operatorem systemu parkowania jest firma PRKING. (+48 730 990 850; prkingbc@gmail.com).
KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
Dojazd autobusami linii 172, 159 – przystanek od ul. Opaczewskiej.
Dojazd autobusami linii 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717, 817 i N35, N85 (linie nocne) – przystanek od Al. Jerozolimskich.
Kolejką WKD – przystanek WKD Reduta, następnie ok. 900 m piechotą.
ROWEREM
Obok Blue City przebiega kilka ścieżek rowerowych. Rowerzyści mogą korzystać ze stojaków i samoobsługowych stacji naprawy rowerów przy wejściu od Al. Jerozolimskich oraz przy wejściu od ul. Opaczewskiej). Przy Blue City można również wypożyczyć rower miejski-stacja Veturilo znajduje się obok wejścia głównego od Al. Jerozolimskich.
POCIĄGIEM, AUTOBUSEM I SAMOLOTEM
Blue City znajduje się kilometr od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz Dworca Zachodniego PKS. Na obu dworcach stają pociągi i autobusy z tras krajowych i międzynarodowych. Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać do Blue City pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, wysiadając na stacjach Aleje Jerozolimskie albo Warszawa Zachodnia.