Jak dojechać?

SAMOCHODEM
Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Nie należy wjeżdżać na wiadukt. Jadąc od strony centrum: przy stacji benzynowej BP trzeba odbić w prawo, tam jest wjazd na nasz parking podziemny. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City.

Inne drogi dojazdowe do Blue City prowadzą od strony ulic Kurhan i Opaczewskiej lub Bohaterów Września i Opaczewskiej.
PARKINGI
Do dyspozycji klientów Blue City są 3 parkingi:
  • Parking podziemny - otwarty codziennie w godzinach 5:45 – 00:15 lub do ostatniego seansu w kinie Helios, jeśli kończy się po 00:15. Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 4 zł. Niezależnie od planowanego czasu parkowania należy pobrać bilet. Za parking można płacić kartą i gotówką.
  • Parking wielopoziomowy (bezpłatny) - otwarty codziennie od 10:00 do 00:15, lub do ostatniego seansu w kinie, jeśli kończy się po 00:15. Bezpośrednio do Blue City można się dostać łącznikiem z poziomu +2 parkingu.
    Uwaga: w godzinach 5:45 - 10:00 dozwolone jest parkowanie na poziomie 0 tego parkingu
  • Parking zewnętrzny (bezpłatny) - czynny codziennie w godzinach 5:45-00:15. Parking zewnętrzny znajduje się za parkingiem wielopoziomowym.
KOMUNIKACJA MIEJSKA
Dojazd autobusami linii 172, 159 – przystanek od ul. Opaczewskiej.
Dojazd autobusami linii 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne) – przystanek od Al. Jerozolimskich.
Kolejką WKD – przystanek WKD Reduta, następnie ok. 900 m piechotą.
ROWERY
Stojaki na rowery oraz samoobsługowe stacje naprawy rowerów znajdują się przy wejściu od Al. Jerozolimskich oraz przy wejściu od ulicy Opaczewskiej. Obok wejścia głównego (od Al. Jerozolimskich) można wypożyczyć rower miejski Veturilo.
POCIĄGIEM, AUTOBUSEM I SAMOLOTEM
Blue City znajduje się kilometr od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz Dworca Zachodniego PKS. Na obu dworcach stają pociągi i autobusy z tras krajowych i międzynarodowych. Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać do Blue City pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, wysiadając na stacjach Aleje Jerozolimskie albo Warszawa Zachodnia.
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej