Jak dojechać?

SAMOCHODEM
Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Nie należy wjeżdżać na wiadukt. Jadąc od strony centrum: przy stacji benzynowej BP trzeba odbić w prawo, tam jest wjazd na nasz parking podziemny. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City.

Inne drogi dojazdowe do Blue City prowadzą od strony ulic Kurhan i Opaczewskiej lub Bohaterów Września i Opaczewskiej.
PARKINGI
Do dyspozycji klientów Blue City są 3 parkingi:
  • Parking podziemny - parking płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku, zarządzany przez firmę APCOA. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office. Parking podziemny jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.
  • Parking wielopoziomowy - przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Dostęp do Centrum możliwy jest przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej.
    Poziom 0 parkingu wielopoziomowego jest otwarty od godziny 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną godzinę obowiązuje opłata w wysokości 4 złotych. Opłaty można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych. Na terenie Centrum Handlowego, na poziomie +1, w korytarzu łączącym parking zewnętrzny z powierzchnią handlową, znajduje się biuro obsługi parkingu. Operatorem systemu parkowania na parkingu zewnętrznym Blue City jest firma PRKING.
  • Parking zewnętrzny (za parkingiem wielopoziomowym) – przeznaczony dla pracowników budynku, biur i Najemców. Parking zewnętrzny otwarty jest od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios.
KOMUNIKACJA MIEJSKA
Dojazd autobusami linii 172, 159 – przystanek od ul. Opaczewskiej.
Dojazd autobusami linii 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne) – przystanek od Al. Jerozolimskich.
Kolejką WKD – przystanek WKD Reduta, następnie ok. 900 m piechotą.
ROWERY
Stojaki na rowery oraz samoobsługowe stacje naprawy rowerów znajdują się przy wejściu od Al. Jerozolimskich oraz przy wejściu od ulicy Opaczewskiej.
POCIĄGIEM, AUTOBUSEM I SAMOLOTEM
Blue City znajduje się kilometr od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz Dworca Zachodniego PKS. Na obu dworcach stają pociągi i autobusy z tras krajowych i międzynarodowych. Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać do Blue City pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, wysiadając na stacjach Aleje Jerozolimskie albo Warszawa Zachodnia.
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej