Jak dojechać?

SAMOCHODEM
Do Blue City można wygodnie dojechać z obu kierunków Al. Jerozolimskich. Nie należy wjeżdżać na wiadukt. Jadąc od strony centrum: przy stacji benzynowej BP trzeba odbić w prawo, tam jest wjazd na nasz parking podziemny. Od strony Pruszkowa wjazd znajduje się tuż przed Blue City.

Inne drogi dojazdowe do Blue City prowadzą od strony ulic Kurhan i Opaczewskiej lub Bohaterów Września i Opaczewskiej.
PARKINGI
Do dyspozycji klientów Blue City są 3 parkingi:
  • Parking podziemny - parking płatny, strzeżony, przeznaczony dla klientów budynku, zarządzany przez firmę APCOA. Strefy fioletowa i szara przeznaczone są dla pracowników biur Blue Office. Parking podziemny jest otwarty od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Możliwe jest wydłużenie godzin pracy parkingu na prośbę najemców w przypadku odbywających się u nich wydarzeń specjalnych.
  • Parking wielopoziomowy - przeznaczony dla klientów budynku, pracowników biur i pracowników najemców. Dostęp do Centrum możliwy jest przez Łącznik (poziom 2 parkingu, dostęp klatkami schodowymi i windami) oraz wejściem od strony ul. Opaczewskiej.
    Poziom 0 parkingu wielopoziomowego jest otwarty od godziny 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios. Pierwsze dwie godziny postoju są bezpłatne. Od trzeciej rozpoczętej godziny i za każdą kolejną godzinę obowiązuje opłata w wysokości 4 złotych. Opłaty można wnosić w kasach automatycznych lub w automatach wyjazdowych. Na terenie Centrum Handlowego, na poziomie +1, w korytarzu łączącym parking zewnętrzny z powierzchnią handlową, znajduje się biuro obsługi parkingu. Operatorem systemu parkowania na parkingu zewnętrznym Blue City jest firma PRKING.
  • Parking zewnętrzny (za parkingiem wielopoziomowym) – przeznaczony dla pracowników budynku, biur i Najemców. Parking zewnętrzny otwarty jest od 5:45 do 00:00 lub do ostatniego seansu w kinie Helios.
KOMUNIKACJA MIEJSKA
Dojazd autobusami linii 172, 159 – przystanek od ul. Opaczewskiej.
Dojazd autobusami linii 127, 158, 178, 187, 191, 517, 717 i N35, N85 (linie nocne) – przystanek od Al. Jerozolimskich.
Kolejką WKD – przystanek WKD Reduta, następnie ok. 900 m piechotą.
ROWERY
Stojaki na rowery oraz samoobsługowe stacje naprawy rowerów znajdują się przy wejściu od Al. Jerozolimskich oraz przy wejściu od ulicy Opaczewskiej. Obok wejścia głównego (od Al. Jerozolimskich) można wypożyczyć rower miejski Veturilo.
POCIĄGIEM, AUTOBUSEM I SAMOLOTEM
Blue City znajduje się kilometr od dworca kolejowego Warszawa Zachodnia oraz Dworca Zachodniego PKS. Na obu dworcach stają pociągi i autobusy z tras krajowych i międzynarodowych. Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać do Blue City pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, wysiadając na stacjach Aleje Jerozolimskie albo Warszawa Zachodnia.
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej