Stacja Veturilo w nowej odsłonie

Miłośnicy rowerów przez kilka lat mogli korzystać z wypożyczalni rowerów przy Blue City. Po kilku miesiącach jej nieobecności, w tym samym miejscu co poprzednio, czyli przy wejściu do centrum od Al. Jerozolimskich znowu pojawiła się stacja Veturilo, ale w zupełnie nowej odsłonie i z nowym systemem wypożyczania.

Stacja liczy 10 stojaków w kształcie odwróconej litery U, bez charakterystycznego elektrozamka, który wielu użytkownikom sprawiał kłopoty. Wypożyczonych rowerów nie będzie trzeba przypinać, a jedynie zamykać zamek na tylnym kole w strefie stacji. Dzięki temu jest więcej miejsca, by zostawiać tu rowery prywatne, co w poprzednim systemie było zabronione.

Jest to już trzecie miejsce przy Blue City, gdzie amatorzy dwóch kółek mogą pozostawiać swoje pojazdy. Przy wejściu do centrum handlowego od Al. Jerozolimskich oraz przy wejściu od ul. Opaczewskiej od kilku lat są udostępnione stojaki pod okiem kamer. W miejscach tych są również samoobsługowe stacje naprawy rowerów z niezbędnymi do usunięcia drobnych usterek narzędziami.

Zapraszamy do wyboru roweru jako środka transportu.

Jak dojechać?