Sportowa wiosna w Inca Play

20 kwietnia o godzinie 14.00 w Inca Play rusza sportowa wiosna! Koniecznie weźcie w niej udział! Program tego niecodziennego eventu przewiduje mnóstwo wspaniałych atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym takie rozrywki jak rodzinne przeciąganie liny, sportowe kalambury, wyścigi na ściankach wspinaczkowych oraz gry terenowe, w których będzie mógł się sprawdzić każdy mały i duży poszukiwacz przygód.

 

Taka zabawa to świetny sposób na zachęcenie dzieci do większej aktywności i integracji, a także fajne spędzenie czasu w rodzinnym gronie, po którym pozostanie Wam mnóstwo fantastycznych wspomnień, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym, wiosennym evencie.

 

Piękne, niezatarte wspomnienia gwarantują także przyjęcia urodzinowe dla dzieci organizowane w Inca Play. Jeśli chcecie zaskoczyć swoją pociechę i sprezentować jej z okazji urodzin coś więcej niż tort i kolejną zabawkę do kolekcji, urządźcie jej imprezę w najlepszej sali zabaw w Warszawie. Oferta tego miejsca obejmuje nie tylko niezliczoną liczbę fantastycznych atrakcji i rozrywek dla najmłodszych oraz duży wybór pakietów urodzinowych, w ramach których można powierzyć profesjonalistom całą organizację i koordynację imprezy, ale też udogodnienia dla dorosłych im także zapewniające komfort, wygodę i miło spędzony czas w trakcie urodzin dla dzieci. Tutaj wszyscy zawsze świetnie się bawią i każdy może liczyć na kącik dla siebie oraz pyszny, odpowiadający jego potrzebom i preferencjom poczęstunek. Dla każdego znajdzie się też darmowe miejsce parkingowe na wielopoziomowym parkingu naszego centrum handlowego.

Jak dojechać?