Pożegnanie lata

Sala zabaw Inca Play jak co wrzesień szykuje dla Was event z okazji pożegnania lata i powrotu do szkoły.

Wakacje beztroski czas zabawy, każdy też przywiózł ze sobą wspaniałe wspomnienia z wyjazdów czy przygód z rówieśnikami.

Chcemy razem z Wami lato pożegnać, ale dobrze się przy tym bawiąc i pamiętając, ze sala zabaw dla dzieci jaką jest Inca Play to miejsce, które jest pełne przygód, rozrywki i można korzystać z niej cały rok z przyjaciółki, rodzeństwem, rodzicami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, maluchy strefę dla najmłodszych, starszaki i nastolatki ogromny małpi gaj pełen przeszkód i szalonych zjeżdżalni, multimedialnych zagadek związanych ze światem zwierząt, bo przez zabawę najlepiej się uczyć, gry i automaty, niepowtarzalne diabelskim młyn i statek piracki, które spotkanie u nas i we Włoszech oraz wiele innych atrakcji, które umilą czas wszystkim naszym gościom.

Nie zapominajmy o naszych dorosłych, Inca Play to sala zabaw w Warszawie, która jako jedyna została zbudowana tak, aby rodzin mógł wejść i bawić się wszędzie ze swoim dzieckiem, dzięki temu całe rodziny i ich przyjaciele spędzają z nami aktywnie czas. Po tych wszystkich aktywnościach bistro Włosko i my z prawdziwą wspaniałą włoską pizzą, sałatkami, wrapami, pysznymi wypiekami zarówno tradycyjnymi jak i bez cukru. Wszystkie ciasta pieczone są przez cukierników na miejscu, nie zawierają konserwantów, ulepszaczy smaków, tłuszczy utwardzonych i wielu innych złych dla zdrowia składników. Do ciasta nie może zabraknąć kawy i to nie byle jakiej, a kraftowej, delikatnej mieszanki, która pokochaliśmy od pierwszego smaku.

Jak widać w Inca Play dla każdego coś dobrego, ale wróćmy do naszej eventu na dzieci i rodziców mamy trochę atrakcji- wszystkie będą w cenie standardowego biletu. Event poprowadzą niesamowite animatorki Zuza i Asia, które uwielbiają się z Wami bawić.

Na evencie nie zabraknie zatem dobrej zabawy, będzie sportowo i ruchowo, będą wielkie bańki i zamykanie dzieci w nich- jedna z ulubionych atrakcji rodzinnych na dużych festynach. Jedna z salek urodzinowych na czas eventu przemieni się w małe laboratorium- przyjdźcie i sprawdźcie co się będzie działo. To wszystko 3.09.2022 od 12:00 do 17:00.

Jak dojechać?