Piąte urodziny kina Helios w Warszawie!

W sobotę, 24 lutego kino Helios w CH Blue City obchodzić będzie swoje piąte urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar oraz moc (nie tylko filmowych) atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie urodzinowa cena biletów – już od 22,90 złotych!

 

Obfitujący w nowości repertuar zaplanowany na 24 lutego sprawi, że będzie można wprost przebierać w różnorodnych gatunkach! Gorącą premierą będzie „Pies i kot”, czyli film familijny o dwójce zupełnie obcych sobie ludzi, którzy łączą siły, aby odnaleźć zagubione czworonogi. Innymi tytułami dla całej rodziny będą animacja „Zagadka Klary Muu” o zwierzętach-detektywach i film przygodowy „Emma i czarny jaguar” o dziewczynie chcącej uratować wyjątkowego mieszkańca Amazonii. Na ekranach zagoszczą Kargul i Pawlak w nowej odsłonie dzięki prequelowi „Sami swoi. Początek”. W urodzinowym repertuarze znajdą się ponadto: komedia „Żegnajcie laleczki”, muzyczny tytuł „Bob Marley: One love”, historia wrestlerskiej rodziny „Bracia ze stali” oraz nowość z uniwersum Spider-Mana „Madame Web”. Ta ostatnia propozycja będzie dostępna również z ukraińskim dubbingiem.

 

Tego dnia świętowanie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. Widzowie będą mieli okazję skosztować pysznego urodzinowego tortu oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce lub na tle specjalnej balonowej dekoracji. W holu kina zagości Pan Popcorn, czyli maskotka dbająca o pozytywną atmosferę, a na najmłodszych będzie czekał kącik z malowaniem buziek. To jednak nie wszystko, gdyż kino Helios przygotowało również koło fortuny z nagrodami!

 

Informacje o urodzinowym repertuarze oraz szczegóły dotyczące zaplanowanych atrakcji dostępne są na stronie www.helios.pl. Piąte urodziny to fantastyczna okazja do wspólnego świętowania – do zobaczenia w kinie Helios w Blue City w sobotę, 24 lutego!

 

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 54 kinami mającymi łącznie 304 ekrany i ponad 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (9 stacji radiowych z portfolio Grupy Radiowej Agory i Eurozetu).

Jak dojechać?