Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji sala zabaw Inca Play szykuje coś specjalnego: imprezę tematyczną poświęconą ekologii, która obudzi w dzieciach troskę o naszą planetę i nauczy ich zasad życia w zgodzie z naturą – a wszystko to w formie dobrej zabawy!

 

Event rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do godziny 17.00 – w tym czasie jego uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych grach, zabawach i warsztatach, dzięki którym dowiedzą się, dlaczego warto dbać o środowisko i jak robić to efektywnie. Wśród zaplanowanych na ten dzień rozrywek znajdą się między innymi zabawy detektywistyczne z motywem polskiej flory, zabawy rozwojowo-integracyjne związane z segregacją śmieci, zajęcia plastyczne uczące recyklingu oraz gry zespołowe poszerzające znajomość rodzimej fauny i tak ważną obecnie świadomość ekologiczną. Dzieci będą mogły też samodzielnie stworzyć własny las w słoiku, czyli roślinną kompozycję zamkniętą w dekoracyjnym pojemniku, którą zabiorą potem ze sobą do domu. Taki las w słoiku będzie dla nich nie tylko fajną pamiątką, ale też dobrą lekcją odpowiedzialności.

 

Inca Play to najlepsza sala zabaw w Warszawie znana nie tylko z fantastycznych eventów, ale też najlepszych przyjęć urodzinowych i innych imprez tematycznych dla dzieci. Warto o tym przypomnieć, ponieważ zbliża się maj, czas pierwszych komunii świętych. Rodziców, których pociechy czeka to przełomowe wydarzenie, zachęcamy do organizacji spotkania komunijnego właśnie w Inca Play. Kto jak to, ale największa warszawska sala zabaw dla dzieci potrafi zadbać o odpowiednią oprawę takiego spotkania, zapewniając wszystko, czego potrzeba na tę okazję, od pysznych przekąsek po wspaniałe atrakcje. Będzie to z jednej strony duża oszczędność i wygoda, z drugiej zaś – najlepsza gwarancja zachwytu na twarzy każdego 9-latka.

Jak dojechać?