Mazowiecki Jarmark Rozmaitości

Poznaj mazowiecką ekonomię społeczną!

 

Do Blue City wraca – już po raz kolejny – Mazowiecki Jarmark Rozmaitości czyli Targi Ekonomii Społecznej, na których swoje produkty i usługi zaprezentują mazowieckie podmioty ekonomii społecznej.

 

Targi te – są doskonałą okazją poznania ciekawych ludzi, porozmawiania na czym polega społeczny biznes oraz zrobienia świątecznych zakupów. W wystawienniczej ofercie: oryginalne wyroby rękodzielnicze wykonane rękami seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami, a także tradycyjne potrawy regionalnej kuchni mazowieckiej. A wszystko to, przygotowane z myślą o promocji tego ważnego społecznie sektora, jakim jest ekonomia społeczna.

 

W czasie imprezy zostaną przyznane wyróżnienia „Mazowieckiej Marki Ekonomii Społecznej” tegorocznym laureatom 8. edycji tego konkursu. Odbiorą je najlepsze w 2023 roku przedsiębiorstwa, osoby oraz instytucje działające na rzecz ekonomii społecznej na Mazowszu.

 

Wydarzenie uświetnią występy artystyczne. Na scenie zobaczymy m.in. młodych muzyków z Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej im. Krzysztofa Komedy oraz pierwszego dnia (w piątek) – finalistka „The Voice Of Poland”, ukraińska piosenkarka AELIN. W sobotę natomiast dla Klientów Blue City zaśpiewa Agata Buczkowska, znana z takich formatów jak: „Szansa na sukces”, „The Voice of Poland” czy „Must Be The Music”.

 

Zarówno w piątek (1 grudnia), jak i w sobotę (2 grudnia), mazowiecki jarmark można odwiedzać w godzinach od 10 do 20, na poziomie -1,  przy fontannie.

Jak dojechać?