Dzień Rodzin w Inca Play

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin sala zabaw dla dzieci Inca Play zaprasza na specjalny, rodzinny event, który odbędzie się 13 maja w godzinach 13.00 – 17.00. Mogą w nim wziąć udział całe rodziny, a więc nie tylko rodzice ze swoimi pociechami, ale też na przykład dziadkowie. Gwarantujemy, że wszyscy będą się świetnie bawić!

Program imprezy obejmuje warsztaty plastyczne, uroczystą galę, zawody drużynowe i gry integracyjne. W trakcie warsztatów plastycznych dzieci własnoręcznie przygotują laurki dla bliskich,
a następnie uroczyście im je wręczą na odświętnej gali. Podczas zawodów razem z opiekunami zmierzą się w dyscyplinach sportowych, zręcznościowych oraz językowych, walcząc o cenne nagrody. Na końcu zaś wspólnie zagrają w planszówkę – unikatową, wielkoformatową grę planszową, która pozwoli im wcielić się jednocześnie w role graczy i pionków. Oczywiście tego dnia będą dostępne dla gości również standardowe atrakcje sali zabaw, dzieci mogą więc zabrać rodziców do swoich ulubionych stref rozrywki i razem z nimi tam szaleć, ciesząc się swoim towarzystwem i zacieśniając rodzinną więź.

Przy okazji udziału evencie z okazji święta rodziny w sali zabaw dla dzieci Inca Play zapraszamy również do odwiedzenia kawiarni Włosko i My i skosztowania przyrządzanych tam smakołyków, zwłaszcza włoskiej pizzy, bezglutenowego penne z kurczakiem i szpinakiem w sosie śmietanowym oraz bezy o smaku malin, mango lub wiśni. Do picia proponujemy świeżo wyciskane soki, cytrynową lub malinową lemoniadę oraz kawy na zimno w trzech smakach: oreo, kokos, toffi. Tego dnia warto też rozpieścić dzieci lodami.

Międzynarodowy Dzień Rodzin – jeśli zadbacie o jego odpowiednią celebrację – na pewno przyniesie Wam wiele radości i uśmiechu, dlatego gorąco zachęcamy do spędzenia go w Inca Play, największej sali zabaw w Warszawie.

Jak dojechać?