Dzień Nauki i Zabawy

W sobotę 25 lutego największa sala zabaw dla dzieci w Warszawie organizuje wyjątkowe wydarzenie: dzień nauki i zabawy. Mogą w nim wziąć udział wszystkie dzieci głodne wiedzy i nowych wrażeń, które uwielbiają sprawdzać się w kreatywnych zadaniach i ćwiczeniach.

 

Event odbędzie się w godzinach 13:00 – 17:00. Czas ten wypełnią liczne atrakcje: dzieci będą mogły przespacerować się ścieżką sensoryczną, zajrzeć do wora pełnego niespodzianek, wypełnić nosy znajomymi i zupełnie nowymi zapachami, otworzyć słoik z wyzwaniami, a także odkryć świat niezwykłych eksperymentów chemicznych. Każda z tych zabaw dostarczy im mnóstwo radości, a przy okazji pozwoli im także rozwinąć zmysły, motorykę i wyobraźnię oraz zaspokoi ich wrodzoną ciekawość i rozbudzi fascynację otaczających je światem. Dzięki nim dzieci będą miały też możliwość poznać nowych ludzi i zintegrować się z rówieśnikami. Wstęp na „Dzień nauki i zabawy” jest bezpłatny – aby wziąć w nim udział, wystarczy bilet wstępu do Inca Play.

 

Oczywiście salę zabaw Inca Play warto odwiedzić nie tylko 25 lutego. To niezwykłe centrum rozrywki ma do zaoferowania wiele wspaniałych atrakcji na każdy dzień roku. Dzieci mają tu do dyspozycji mnóstwo stref zabaw, w których każdy może znaleźć idealną dla siebie przestrzeń do eksploracji i szaleć do woli na wybranej konstrukcji zabawowej, dorośli natomiast mogą w tym czasie odpocząć w bistro Włosko i My przy pysznym deserze i aromatycznej kawie. Zachęcamy także do organizacji urodzin w Inca Play – to doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych rodziców, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowanie i koordynację imprezy urodzinowej swojej pociechy, oraz tych, którzy chcą po prostu spełnić marzenie małego jubilata o wspaniałej, niezapomnianej zabawie w najważniejszym dla niego dniu w roku.

Jak dojechać?