Bezpieczna zabawa w Inca Play

Sala zabaw Inca Play już od 1 czerwca działa w nowym, bardzo rygorystycznym reżimie sanitarnym.

Co to oznacza?

Ilość gości mogących przebywać w Sali Zabaw w jednym czasie ograniczona została o 70%. Przed wejściem konieczna jest konieczny jest pomiar temperatury, dezynfekcja rąk i wypełnienie ankiety medycznej, a następnie zmiana skarpetek przez dziecko – rodzice mogą chodzić w ochraniaczach.

Zapomniałeś dodatkowej pary skarpetek dla dziecka? Nie martw się! Na recepcji istnieje możliwość ich zakupu.

Z Sali Zabaw zostały usunięte wszelkie kulki, piankowe elementy i drobne zabawki, które ciężko poddać pewnej dezynfekcji.

Wnętrze wyposażone jest w specjalne lampy antybakteryjne, a podłoga, taka sama jak w placówkach medycznych, jest wyjątkowo łatwa w dezynfekcji. Dodatkowo stosowana jest unikalna wentylacja, która pobiera świeże powietrze z zewnątrz i zapewnia ciągłą wymianę powietrza wewnątrz Sali.

Cała przestrzeń dezynfekowana jest kompleksowo nawet kilkanaście razy dziennie w ciągu dnia, jak również przed otwarciem i po zamknięciu Sali Zabaw.

Jedno się nie zmieniło – Inca Play to najciekawsze centrum rozrywki w Warszawie i moc unikalnych atrakcji zaprojekowanych tak, by dzieci i dorośli mogli się wspólnie bawić.

  • Usługi,

Jak dojechać?