Ale Meksyk

Już 27.10 w godzinach 13:00-17:00 w Sali zabaw dla dzieci (https://incaplay.pl/poznaj-nas/atrakcje/)inca play najlepsza Impreza Halloween w Warszawie dla całej rodziny.

W naszym centrum rozrywki dla dzieci  (https://incaplay.pl/aktualnosci/) przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń na ten dzień.

W Halloween pod hasłem Ale Meksyk czeka na Was już na wejściu 25% rabatu na zabawę, jeżeli przyjdziecie przebrani, a to dopiero początek niespodzianek.

W planach mamy Magic Mirorr, dzięki któremu zachowasz swoje wspomnienia z imprezy na zawsze: w przebraniu czy bez, z rodziną czy koleżankami/kolegami zrób sobie śmiesznie zdjęcie na pamiątkę, pomaluj buzię, baw się z naszym animatorami, a także weź udział w grze terenowej i zdobądź nagrody.

Tego dnia rozpoczynamy również cykl naszych darmowych warsztatów kulinarnych dla gości naszego centrum zabaw dla dzieci(https://incaplay.pl/galeria/), w Halloween specjalnie dla Was dyniowe przysmaki, przyjdź i pogotuj z naszym Incowy Kucharzem, będzie smacznie i wesoło.

Więcej o darmowych warsztatach znajdziecie na naszej stronie internetowej  https://incaplay.pl/i fanpage https://www.facebook.com/INCAPLAY.DLA.DZIECI/

 

Jak dojechać?