15 urodziny Blue City!

W weekend od 29 do 31 marca Blue City zaprasza na swoje 15 urodziny! Każdy dzień będzie wypełniony niezwykłymi atrakcjami, które odbywać się będą na poziomie – 1, przy fontannie.

  • Piątek 29 marca będzie dniem e-sportu. Od 10 do 21 w specjalnie wyznaczonych strefach będą prowadzone rozgrywki 1:1, wyścigi na kierownicach, kreatywne zabawy na tabletach graficznych i e-zabawy dla najmłodszych. W strefie VR zostaną zaprezentowane gry oparte o wirtualną rzeczywistość, a w strefie relaksu uczestnicy będą mogli zrelaksować się na wygodnych gamingowych pufach. Od 15 do 20, na scenie wystąpią influencerzy, którzy opowiedzą o świecie gamingu i odpowiedzą na pytania fanów.
  • Sobota 30 marca to dzień dla rodziców. Od 12 do 20 prowadzone będą wykłady na temat zdrowia i rozwoju emocjonalnego dzieci, szczepień, domowych sposobów na przeziębienia, zdrowych kosmetyków. A kiedy rodzice będą słuchać wykładów, dzieci będą mogą wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych zabawach.
  • Niedziela 31 marca to dzień dla fanów aplikacji TikTok (dawniej musical.ly), która umożliwia nagrywanie kilkunastosekundowych dynamicznych filmów z wybranym podkładem muzycznym i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami internetu. Podczas TikTokerzy Show! na scenie w Blue City wystąpią największe polskie gwiazdy aplikacji.

Jak dojechać?