Dzień II – Parenting Day

30.03 (w sobotę) zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Parenting Day.  Event organizowany jest w ramach obchodów 15 urodzin Blue City i rozpocznie się o 12. Wstęp jest bezpłatny.

Program Parenting Day został przygotowany specjalnie z myślą o przyszłych rodzicach oraz rodzinach z dziećmi. Podczas wykładów, paneli dyskusyjnych i warsztatów eksperci poruszą tematy z zakresu ciąży, rodzicielstwa, zdrowia i urody:
– jak pomóc w rozwoju dzieci, i co ważniejsze – jak nie przeszkadzać,
– jak nie mówić do dziecka (o budowaniu i niszczeniu poczucia własnej wartości),
– jak odróżnić emocje od potrzeb,
– szczepić, nie szczepić – rozwiewamy mity, 
– wzmożone/obniżone napięcie mięśniowe u dzieci – jak rozpoznać i jak rehabilitować,
– kosmetyki dla dzieci, różnice w budowie skóry dziecka – odpowiednia pielęgnacja,
– składniki szkodliwe w kosmetykach, czyli czego unikać,
– pionizacja i chód – dlaczego nie warto przyspieszać tego etapu,
– jak przygotować się do porodu,
– prezentacja programu ćwiczeń w ciąży i po porodzie.

Na uczestników eventu czekają warsztaty z robienia własnych kosmetyków oraz warsztaty z fizjoterapeutką, która poruszy temat prawidłowego podnoszenia i noszenia dzieci. W przerwach między warsztatami uczestnicy znajdą wytchnienie w specjalnie zaprojektowanej strefie chillout.

O dobry nastrój uczestników zadba również Egurrola Dance Studio przeprowadzając dla wszystkich taneczne warsztaty. W trakcie imprezy, dzięki Marco Aldany, publiczność dowie się także, jak prostymi trikami można uzyskać efektowną fryzurę oraz zapozna się z najnowszymi trendami w barberingu.

Dla najmłodszych przygotowano masę atrakcji – kącik malucha z animacjami, ciekawe nagrody, gry i zabawy oraz warsztaty kreatywne.

Uwaga! Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.bluecity.pl w zakładce wydarzenia.

Partnerami urodzin Blue City i fundatorami upominków są między innymi: Camel Active, Egurrola Dance Studio, EM Akcesoria Męskie, Giacomo Conti, Hebe, Kino Helios, IKEA, Inca Play, Lucky Look, Marco Aldany – Salon Fryzjerski, Materace Selene, Modnisiowo, Natur House, Super-Pharm, Team Exit – Pokoje Zagadek, TEPfactor, Tokyo Sushi, Wiking, Swiss oraz Wyjątkowy Prezent.

Jak dojechać?