Pasmanteria amiqs

AmiQs jest marką stworzoną z pasji, miłości do piękna oraz z potrzeby dzielenia pozytywnych emocji z innymi ludźmi. Staramy się aby w ofercie sklepu były produkty wyjątkowe, najwyższej jakości, znane i lubiane na całym świecie. Staramy się zwiększać asortyment do potrzeb Klienta.
Kilkuletnia obecność na polskim rynku pozwoliła nam poczuć specyfikę, oczekiwania klientek, preferencje oraz upodobania. W pasmanterii amiQs znajdziesz akcesoria z wielu dziedzin rękodzielniczych – od dziergania (Lana Grossa, KnitPro, Addi, ChiaoGoo, Hiya Hiya), do szycia (Gutermann, Ariadna). Ponadto posiadamy duży wybór guzików, tasiemek, sznurków do makramy i wszystkich rzeczy, które chcieliby Państwo znaleźć w swojej ulubionej pasmanterii. Świadczymy również usługę poprawek krawieckich. U nas przyszyjesz guzik, wymienisz zamek, podłożysz spodnie czy zwęzisz marynarkę. Wszystko to w jednym punkcie na poziomie -1.
  • Biżuteria i dodatki,
  • Usługi i inne,

Podobne

Restore

HalfPrice

Gold Fox

CORAL TRAVEL

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej