Anex Tour

ANEX TOUR

Poniedziałek – Sobota 10:00-22:00

Niedziela 10:00-20:00 (handlowa)

Infolinia: +48 732 08 4444

E-mail: pl.client@anextour.com
Strona internetowa: https://www.anextour.com.pl/

Biuro Obsługi Klienta Anex Tour / C.H. BLUE CITY

Zapraszamy na poziom -1

Anex Tour Poland jest częścią ANEX TOURISM GROUP (ATG). Od ponad 28 lat nasza grupa jest jednym z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie oraz przykładem stale rozwijającego się biznesu. Początki działalności w Polsce sięgają 2015 roku, kiedy to działaliśmy pod nazwą Orex Travel. Od samego początku starannie selekcjonujemy i sprawdzamy naszą bazę hotelową. Słuchamy potrzeb naszych Klientów a profesjonalny, kochający podróże zespół pracowników dba o najwyższą jakość świadczonych usług. W maju 2023 roku z sukcesem przeprowadziliśmy rebranding z Orex Travel na Anex Tour.

W naszej ofercie posiadamy popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Hiszpanią, Bułgarią czy Grecją. Specjalizujemy się także w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski latamy z największych lotnisk: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy touroperator w historii oferujemy swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

  • Podróże,
  • Usługi,

Podobne

Punkt paszportowy

Prezent marzeń

VFS Global (Kanadyjskie Centrum Aplikacji Wizowych w Warszawie)

Poczekalnia dla Punktu paszportowego UA

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej