Anex Tour

ANEX TOUR

Poniedziałek – Sobota 10:00-22:00

Niedziela 10:00-20:00 (handlowa)

Infolinia: +48 732 08 4444

E-mail: pl.client@anextour.com
Strona internetowa: https://www.anextour.com.pl/

Biuro Obsługi Klienta Anex Tour / C.H. BLUE CITY

Zapraszamy na poziom -1

Anex Tour Poland jest częścią międzynarodowej firmy turystycznej Anex Tourism Group – globalnego tureckiego przedsiębiorstwa oferującego kompleksowe usługi turystyczne w 39 krajach. Firma została założona w 1996 roku i stała się jednym z czołowych graczy w branży turystycznej. Misją Anex jest zapewnienie niezapomnianych wrażeń z podróży poprzez profesjonalizm, innowacyjność i zaangażowanie w jakość obsługi. Grupa zdobyła reputację jako rzetelny dostawca usług turystycznych. Znana jest z dobrze zorganizowanych wycieczek, konkurencyjnych cen oraz podejścia zorientowanego na klienta. W ramach swojej działalności posiada własne linie lotnicze. Jako pierwsze biuro podróży w Polsce, oferuje przeloty do/z Turcji w podwyższonych klasach Comfort oraz Biznes, obsługiwane przez linie Mavi Gok – Boeingami 777.

W Polsce firma pojawiła się w 2015 roku pod tą nazwą Orex Travel. W 2023 r. został przeprowadzony rebranding z Orex Travel na Anex Tour Poland. Oferuje szeroki zakres usług turystycznych, w tym pakiety wakacyjne, loty, zakwaterowanie w hotelach oraz inne usługi związane z podróżami.

Spółka rośnie. W rok działalności Anex Tour Poland stał się jednym z kluczowych graczy na rynku turystycznym. Dynamika wzrostu 2023 vs. 2022 to aż 1286,9%. W tej chwili firma plasuje się na piątym miejscu wśród polskich touroperatorów pod względem ilości obsłużonych klientów.

Anex Tour Poland może pochwalić się Certyfikatem Rzetelnej Firmy z najwyższym wskaźnikiem rzetelności.

Wraz ze wzrostem sprzedaży, zespół firmy również powiększa się dynamicznie. Z 6 pracowników zatrudnionych w 2022 roku, aktualnie firma zatrudnia ponad 100 osób.

Firma stawia również na rozpoznawalność marki i bliski kontakt z klientem, dlatego w samym 2023 zostało otwartych 10 biur własnych w różnych miastach w Polsce.

Anex współpracuje z najważniejszymi agentami i wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne. Zespół kładzie duży nacisk na obsługę klienta, oferując wsparcie przed, w trakcie i po podróży. Obsługa klienta jest dostępna w różnych językach, co ułatwia kontakt i rozwiązywanie wszelkich problemów.

#wedowithlove #HereWeGoPoland #AnexTourPoland

 

  • Podróże,
  • Usługi,

Podobne

Państwowe Przedsiębiorstwo Dokument

VFS Global (Kanadyjskie Centrum Aplikacji Wizowych w Warszawie)

Poczekalnia dla Punktu paszportowego UA

CORAL TRAVEL

Jak dojechać?