• Pandora
Pandora

PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii w przystępnych cenach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie ze szlachetnych metali. Wszystkie produkty marki PANDORA cechuje indywidualny styl, który podkreśla unikalny charakter każdej kobiety. 
 


Klasa i elegancjapiękne wzory pierścionków, efektowne kolczyki składające się z pojedynczych elementów, które mogą być składane w zależności od nastroju czy wyobraźni.
Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki PANDORA jest wyjątkowa bransoletka z zawieszkami, która umożliwia wyrażenie swojej osobowości, opowiada historię czy zatrzymuje najcenniejsze wspomnienia właścicielki.

PANDORA to piękno skandynawskiego designuręcznie wykonane elementy i indywidualny styl, pozwalający każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość.

Od roku 1982 PANDORA nieprzerwanie tworzy kobiecą, ponadczasową biżuterię, którą kochają kobiety na całym świecie. Dziś ta duńska marka biżuterii stała się marką międzynarodową, reprezentowaną w ponad 30 krajach i szeroko obecną w świecie mody.

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
  • Poniedziałek - Sobota
    10:00-22:00
  • Niedziela
    10:00-20:00
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY