MOLTON

MOLTON to polska marka premium dla kobiet, która od ponad 30 lat oferuje klientkom ubrania najwyższej jakości. Pomimo tak długiej tradycji i obecności na polskim rynku, kolekcje marki idealnie wpisują się w aktualne trendy, a marka zdobywa sympatię kolejnych pokoleń. W każdej kolekcji MOLTON klientki znajdą odzież idealną na co dzień, do pracy, ale również modele casualowe idealne na weekend czy wypad za miasto. Założeniem projektantów jest tworzenie takich kolekcji, by kobieta znalazła propozycję na każdą okazję i na 7 dni w tygodniu!

W ofercie sklepu można znaleźć m.in. : wełniane płaszcze, doskonale skrojone garnitury, sukienki do pracy i na ważne uroczystości oraz bogatą kolekcję różnego rodzaju dzianin w postaci: joggerów, dzianinowych bluzek czy sukienek. Oprócz odzieży marka oferuję również bogatą ofertę akcesoriów takich jak: skórzane i wizytowe torebki, biżuterię, szale, paski czy czapki.

 

W 2018 roku marka MOLTON została uhonorowana nagrodą „Polish Businesswoman Awards” magazynu „Businesswoman & life” zdobywając tytuł  „Lider wśród producentów odzieży damskiej dla kobiet biznesu”.

 

Sklep Molton w Blue City znajduje się na poziomie +1, tuż przy sklepie Esotiqe.

  • Biżuteria, akcesoria i dodatki,
  • Odzież,

Podobne

Kamalion

4F

Steve Madden

HalfPrice

Jak dojechać?