Hop-Chop Barbershop

Zapisy telefoniczne 577 515 565. lub on-line na hopchop.pl


Hop-Chop BarberShop jest mieszanką starej szkoły fryzjerstwa męskiego z odwołaniem się do doświadczonych, utalentowanych pracowników w środowisku old schoolowego barbershopu o wysokiej pasji i energii. Barberzy Hop-Chop są zachęcani, aby pokazać swoją indywidualność w strzyżeniu oraz stylizacji fryzur.

Hop-Chop BarberShop nasze podejście jest proste – zapewniamy naszym Gościom usługi wysokiej jakości. W każdym z lokali Hop-Chop można szybko i dokładnie ostrzyc włosy, nadać kształtu brodzie i poddać się klasycznemu goleniu brzytwą z gorącymi ręcznikami. W naszych salonach nie ma nic zbędnego – po prostu oferujemy doskonałe wykonanie usługi, które nie potrwa więcej czasu niż określono w rezerwacji, więc można dokładnie zaplanować swój dzień. Dostępny zapis online pozbawi niespodzianek i oczekiwania – zawsze wiesz o której godzinie wyjdziesz. Ojcowie mogą zabrać swoich synów, aby pokazać, jak i gdzie prawdziwi mężczyźni dbają o fryzurę, w tym celu mamy specjalną usługę – strzyżenia dla ojca i syna w promocyjnej cenie. Jeśli nasz Gość przyjdzie wcześniej, podczas oczekiwania może delektować się szklaneczką burbonu naszego partnera JimBeam. Zapraszamy!

 

 

Nie masz pomysłu na prezent?

Podaruj Kartę Podarunkową Hop-Chop BarberShop bliskiej osobie na usługę: Klasycznego Strzyzenia, Combo Strzyżenie+Trymowanie Brody lub Królewskie Golenie. Karty są dostępne w każdym z naszych salonów w Warszawie, przesyłamy je również pocztą. Zakupu można dokonać również  na naszej stranie hopchop.pl Zapraszamy do zakupu!

 

 

Cennik usług

Strzyżenie Mężczyzny

85zł

Strzyżenie Włosów + Broda z podgalaniem brzytwą

145zł

Strzyżenie Brody (Grooming) z podgalaniem brzytwą

75zł

Królewskie Golenie

60zł

Strzyżenie chłopca (do 8 lat)

50zł

Strzyżenie Ojciec+Syn (do 8 lat)

130zł

  • Fryzjer,
  • Usługi,
  • Zdrowie i uroda,

Podobne

Punkt paszportowy

Miodowa Mydlarnia

Sorvella Perfume

Prezent marzeń

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej