Hebe

Hebe to nie tylko zróżnicowany asortyment w atrakcyjnej ofercie cenowej, to także częste promocje, niepowtarzalna atmosfera zakupów oraz wysoka jakość obsługi. To, co od początku wyróżnia Hebe na tle innych drogerii, to również przestronne wnętrza, które pozwoliły stworzyć miejsce o unikalnej atmosferze i komforcie zakupów.

W Hebe każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośniczki kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci oraz duży wybór zapachów marek takich jak m.in. Jacques Battini, czy J. Del Pozo – dostępne jedynie  tutaj.

W drogerii Hebe dostępny jest bogaty wybór dermokosmetyków, produktów o działaniu specjalistycznym, dostosowanym do problemów skórnych.

W strefie beauty miłośniczki kosmetyków jak zawsze znajdą niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów i paznokci oraz szeroki wybór perfum. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. W strefie health kupisz m.in. produkty do pielęgnacji ciała oraz profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach kosmetycznych i SPA – marek takich jak np. Bandi, Beauty LabPurederm czyKallos, dostępnych wyłącznie w drogeriach Hebe.

Znajdujące się tu dermokosmetyki to produkty o działaniu specjalistycznym, stworzone na bazie naturalnych składników. Dodatkowo w strefie life&style znaleźć można artykuły niezbędne do prowadzenia domu, dodatki do wnętrz, a także dietetyczne przekąski, wina, aktualne akcesoria modowe oraz książki.

  • Zdrowie i uroda,

Aktualne promocje

Podobne

Sorvella Perfume

HalfPrice

HAIR-SHOP

Rituals

Jak dojechać?