• Ecco
Ecco

Firma ECCO to znany na całym świecie duński producent modnego i stylowego obuwia dla osób w różnym wieku. Wszystkie projekty inspirowane są naturą, nawiązują do skandynawskiego designu oraz są odzwierciedleniem filozofii firmy. Projekty inspirowane są przez naturę, łączą elegancką prostotę z ponadczasowym stylem opieracjąc go na czystych liniach, pięknej skórze i najlepszych materiałach.

 

 


Ecco to marka, która dostosowuje formę do funkcji. Każdy but musi podążać za ruchem stopy, dlatego projekty ECCO charakteryzują się lekkością, miękkością i elastyczością. Projekty inspirowane są przez naturę, łączą elegancką prostotę z ponadczasowym stylem. Wszystkie modele butów projektowane są w oparciu o unikalną formułę ECCO, która odwołuje się do tworzenia wzornictwa nie tylko modnego i zawierającego unikalne połączenia.

Buty ECCO tworzone są z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach mody high streetcasual lub sportowej. Dzięki ECCO odczujesz komfort i zadowolenie bez względu na to, gdzie w danej chwili jesteś i co robisz!

 

 

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu
 • Poniedziałek - Sobota
  10:00-22:00
 • Niedziela
  10:00-20:00
 • Strona www
AKTUALNE PROMOCJE
PODOBNE SKLEPY
 • od 13.09
  do 30.09
  30% rabatu