Betty Barclay

BETTY BARCLAY – MARKA DLA NOWOCZESNYCH I DYNAMICZNYCH KOBIET ,KTÓRA ZNAKOMICIE ŁĄCZY NAJNOWSZE TRENDY Z KOMFORTEM I WYGODĄ PRZY ZASTOSOWANIU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TKANIN.

BETTY BARCLAY to synonim szyku i wygody. Celem każdej kolekcji jest połączenie klasyki z aktualnymi trendami. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych kobiet BETTY BARCLAY dba o niebanalny casualowy wizerunek, jednocześnie oferując stroje wizytowe marki VERA MONT oraz wysokiej jakości odzież wierzchnią marki GIL BRET.

Zespół projektantów troszczy się o każdy detal i najwyższą jakość ubrań. Dzięki różnorodności prezentowanych wzorów każda kobieta stworzy z nich swoją unikatową BETTY BARCLAY. Komfortowo, kobieco, ze smakiem.

 

 

JOSEPH RIBKOFF- JEŚLI CHCESZ POCZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO I OLŚNIĆ ELEGANCJĄ ORAZ SZYKIEM TO ZNANA KANADYJSKA FIRMA SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA W 100 % . MARKA ZACHWYCA NIEZWYKLE KOBIECYMI KREACJAMI, ZWRACAJĄC UWAGĘ NA NAJNOWSZE TRENDY W MODZIE OFERUJĄC ODZIEŻ WIZYTOWĄ ORAZ CASUALOWĄ.

JOSEPH RIBKOFF od 1957 roku w swoich kolekcjach łączy najwyższą jakość tkanin, styl i wygodę. Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo- to Joseph Ribkoff jest właśnie dla Ciebie.

  • Biżuteria, akcesoria i dodatki,
  • Obuwie,
  • Odzież,

Podobne

Kamalion

4F

Steve Madden

HalfPrice

Jak dojechać?