Wiosenny zawrót głowy

Już za chwilę wiosna! Z tej okazji sala zabaw dla dzieci Inca Play organizuje jej uroczyste powitanie, czyli event po hasłem „Wiosenny zawrót głowy”. Odbędzie się on w sobotę 25 marca o godzinie 13:00.

„Wiosenny zawrót głowy” to wyjątkowa impreza, na której nie zabraknie ciekawych atrakcji. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych (wyczarowując ulubione zwierzątka z materiałów pochodzących z recyklingu), podchodach (poszukując ukrytych w sali zabaw tropów i rozwiązując niezliczone łamigłówki), zawodach sportowych (mierząc się w wyścigach w workach i na torach przeszkód) oraz zajęciach tanecznych (hasając i pląsając w rytm muzyki). Ważnym punktem programu będzie też oczywiście tradycyjna marzanna – symbol pożegnania zimy – którą każde z dzieci stworzy samodzielnie korzystając z dostępnych materiałów i niczym nieograniczanej kreatywności. Gotowe prace zawisną tuż przy wejściu do sali zabaw, a więc w najbardziej honorowym miejscu. Wspólna zabawa w największej w Warszawie bawialni dla dzieci to najlepszy sposób na uczczenie nadejścia wiosny. Gdy przyroda budzi się do życia, dzieciom również wraca większa energia do działania i zabawy – w Inca Play będą mogły ją dobrze spożytkować.

Oczywiście tego dnia goście Inca Play będą mogli skorzystać również z innych, dostępnych tam na co dzień atrakcji takich jak wesołe miasteczko, kącik malucha czy ścianka wspinaczkowa dla dzieci. Przypominamy ponadto, że w tym rodzinnym centrum rozrywki możliwa jest także organizacja urodzin dla dzieci. Decydując się na wybór jednego z wielu oferowanych przez Inca Play pakietów urodzinowych i motywów przewodnich rodzice mogą urządzić swojemu małemu jubilatowi jedyne w swoim rodzaju, personalizowane przyjęcie, które będzie spełnieniem jego najskrytszych marzeń.

Jak dojechać?