Selfie Space Pop-Up Vol.III

Interaktywna wystawa Selfie Space to wydarzenie dla wszystkich miłośników i fanów fotografii. Dzięki efektownej scenografii, zrobione tu zdjęcia czy filmy będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie np. na Facebooku, Instagramie i nagraniach na TikToku, a sama zabawa dostarczy niezapomnianych wrażeń.

 

W jakich przestrzeniach można robić zdjęcia w Selfie Space Vol.III:

PartyZone: Różowe cekiny na ścianach, lustrzane kule dyskotekowe pod sufitem i dużo różu. W takim wnętrzu można się poczuć jak gwiazda estrady. Wystarczy chwycić mikrofon!

 

SweetCall: Budka telefoniczna przeznaczona tylko do uroczych rozmów. Tu selfie będzie pełne różu
i kwiatów.

 

PaintSplash: Pokój dla ryzykantów, którzy (nie)lubią pobrudzić się farbą. Wylewająca się farba z puszki prosto na fotografowanego, to tło dla ciekawego ujęcia.

 

IdeasSpot: Przestrzeń tylko dla kreatywnych! W pokoju znajdzie się tylko żarówka i fotel. Tu robiący zdjęcia będą mogli się wykazać pomysłowością.

 

GardenCafe: Nastrojowa kawiarenka i ogrom kwiatów. Zdjęcia w takim wnętrzu będą przypominać najlepsze sceny z romantycznych filmów.

 

GhoticRoom: Miejsce, dla tych, którzy nie lubią słodkich zdjęć. Czarny i fioletowy kolor, gotycka tapeta sprawią, że z fotografii z tej przestrzeni będzie wiało grozą.

Jak dojechać?