Selfie Space- edycja pop-up w Blue City

Interaktywna wystawa Selfie Space to wydarzenie dla wszystkich miłośników i fanów fotografii. Dzięki efektownej scenografii (aż siedmiu ciekawych przestrzeni), zrobione tu zdjęcia czy filmy będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie np. na Facebooku, Instagramie czy nagraniach na TikToku, a sama zabawa dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W jakich przestrzeniach można robić zdjęcia w Selfie Space – Edycja Pop-up:

FlowerBox: Kameralny zaułek z piękną drewnianą huśtawką wśród romantycznej pastelowej aranżacji kwiatowej, do wykonania której użytych zostało aż 1400 kwiatów. To miejsce wprost inspiruje do fotografii w zwiewnych, jasnych stylizacjach.

ColorBox: To prawdziwe szaleństwo pozytywnych kolorów! Ta scenografia gwarantuje, że poczujesz dziecięcą radość i beztroskę. Zrobisz tu świetne zdjęcia w ruchu i zabawne boomerangi.

RainBox: Żółto-niebieskie energetyczne miejsce z minimalistyczną, zaskakującą scenografią, która dzięki zabawie kolorem i podwieszonym parasolem pozwala na wiele interpretacji i pomysłów na unikatową fotkę.

YellowBox: Dasz radę przejść obok niego i nie powiedzieć „wow”? Ta scenografia jest prawdziwą bombą pozytywnej energii! No, bo kto nie uśmiechnie się na widok żółtej, bajkowej wanny z 2 000 szt. małych, żółtych, gumowych kaczuszek?

2sidesBox: Motyw dwukolorowej kawiarni, która idealnie po środku dzieli przestrzeń kolorem fuksji i granatu. Stanowi świetną aranżację do fotek we dwoje. Dwie osoby, dwa temperamenty, dwa kolory. Różne, a jednak pasujące do siebie osobowości!

Lovely Point: Lekka, delikatna scenografia z wachlarzami w bieli, różu i fuksji. Pośród podwieszonych wachlarzy można poczuć się jak w bajkowej krainie.

Sweet Cafe: Złoto i pudrowy róż to duet idealny. Miękkie, welurowe obicia foteli i ścian oraz dopracowane w najmniejszych szczegółach detale kobiecej kawiarni sprawią, że poczujecie się tu przytulnie i wyjątkowo. To właśnie to, czego potrzeba do najpiękniejszego selfie.

Jak dojechać?