Rajdowe lato w mieście

Po dłuższej przerwie wraca do Blue City „Rajdowe Lato w Mieście”. Impreza, która jest przygotowywana przez ATA Świat Modeli, od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Od 18 lipca do 13 sierpnia przy fontannie stanie specjalny tor, gdzie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat będą miały okazję uczyć się jazdy zdalnie sterowanymi modelami samochodów.

Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji trzy bezpłatne lekcje. Po godzinie 17.00 z toru będą mogli skorzystać także dorośli.

Wielki Finał Rajowego Lata w Mieście odbędzie się 13 sierpnia – wówczas wszyscy zawodnicy zmierzą się ze sobą podczas zawodów. Organizator przewidział atrakcyjne nagrody,  w tym m.in. modele samochodów.

„Rajdowe Lato w Mieście” zapewnia dobrą zabawię i pozwala rozwinąć umiejętności zdalnego sterowania modelami samochodów, a także uczy cierpliwości, skupienia i sportowej rywalizacji.

Ponadto na wszystkie dzieci czeka dodatkowa atrakcja – fontanna zamieni się w wielki tor kolejki elektrycznej z aż 30 wagonikami!

Partnerami projektu są: Toyota Carolina,  Blue City, Automobilklub Polski.

Jak dojechać?