Rajdowe lato w mieście

Blue City oraz ATA Świat modeli i zabawek zapraszają na IX edycję „Rajdowego Lata w Mieście”, która zakończy się emocjonującymi zawodami – wielkimi wyścigami zdalnie sterowanych modeli samochodów. W ramach tegorocznej edycji, w naszym centrum handlowym na poziomie -1 stanie tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia, na którym codziennie odbywać się będą zajęcia z jazdy zdalnie sterowanymi samochodami. Do dyspozycji klientów Blue City będą pozostawali profesjonalni instruktorzy, którzy między godziną 11 a 15 będą udzielali nieodpłatnych lekcji prowadzenia zdalnie sterowanych modeli.

 

Mogą z nich korzystać dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat – wszyscy chętni mogą wziąć udział w darmowej lekcji jednorazowo. Dla starszej młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na torze, zostanie natomiast uruchomiona wypożyczalnia zdalnie sterowanych samochodów – zapraszamy w godzinach 15 – 20.

 

Jednocześnie dzieci i młodzież, które przyjdą na tor podczas “Rajdowego Lata w Mieście” i poczują w sobie pasję do modelarstwa i motoryzacji, mogą zapisać się na miejscu do Szkółki RC organizowanej przez ATA Świat modeli i zabawek i Blue City. W ramach zajęć można nauczyć się składania modeli zdalnie sterowanych aut pod okiem instruktorów, ale też skorzystać z większej liczby lekcji na torze. Uczestnictwo w zajęciach Szkółki RC również jest darmowe.

 

Jak dojechać?