Ogólnopolskie Dni Otwarte z Canon EOS RP

Canon Polska wraz z parterami handlowymi, zaprasza na serię prezentacji i warsztatów praktycznych, podczas których można będzie poznać nowego, budżetowego przedstawiciela serii pełnoklatkowych bezluterkowców – Canon EOS RP! Po premierze flagowego EOS R we wrześniu ub. r., Canon wprowadził nowy, lekki model, który znakomicie nadaje się do fotografii portretowej, krajobrazowej i podróżniczej.

Najlżejszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec

EOS RP to najlżejszy i najbardziej atrakcyjny cenowo pełnoklatkowy aparat z wymienną optyką Canon. Waży zaledwie 485g, przez co idealnie sprawdzi się podczas długich podróży. Jednocześnie matryca 26,2-MP CMOS wsparta najnowszym procesorem DIGIC 8 i możliwość filmowania 4K pozwala uchwycić bogactwo detali na zdjęciach i filmach, a technologia Dual Pixel CMOS AF – punkt ostrości w warunkach minimalnego oświetlenia.

Terminy i lokalizacje

Wstęp na spotkania jest wolny. Na spotkania w sieciach Canon Pro Imaging Partners wymagana jest rejestracja.

Na warsztatach w naszym salonie Fotostrada w Ch. Blue City będziecie mieli okazję dotknąć, zrobić zdjęcie czy zadać pytanie na temat nowego Canona EOS RP!

  • Elektronika,
  • Usługi i inne,

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej