Nocny Maraton Oscarowy na ekranach kin Helios!

Jedna z najważniejszych nocy dla fanów kinematografii przypada w tym roku z 27 na 28 marca. Wtedy to zostaną wręczone Oscary®, uznawane za najbardziej prestiżową nagrodę filmową na świecie. Z tej okazji sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na niepowtarzalny Nocny Maraton Oscarowy. Tego seansu z gwiazdami wielkiego ekranu w roli głównej absolutnie nie można przegapić!

 

25 marca, w ciągu zaledwie jednej nocy, zostaną pokazane aż trzy filmy, które łącznie zawalczą o 20 statuetek. Jako pierwszy zaprezentowany zostanie jeden z faworytów: „DIUNA” – widowiskowa ekranizacja powieści Franka Herberta, w której widzowie zobaczą fantastyczne kreacje aktorów i kunszt pracy wizjonera Denisa Villeneuve’a.

W dalszej kolejności wyświetlony zostanie dramat „KING RICHARD: ZWYCIĘSKA RODZINA” opowiadający o życiu Richarda Williamsa, niezważającego na żadne przeszkody ojca dwóch najbardziej utalentowanych tenisistek świata Sereny i Venus Williams, które na zawsze zmieniły oblicze tenisa.

Jako ostatnią widzowie zobaczą japońską produkcję nominowaną między innymi za najlepszy film. „DRIVE MY CAR” to mistrzowska ekranizacja opowiadania Harukiego Murakamiego. w której reżyser zabierze widzów w filmową przejażdżkę legendarnym Saabem 900. To historia o sekretach, zdradzie i wychodzeniu z życiowych ról. Ta produkcja stała się już fenomenem i podbija świat zdobywając kolejne nagrody.

Kina sieci Helios w całej Polsce zapraszają na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe i prawdziwą ucztę filmową. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_oscarowy. Widzów czeka aż osiem fascynujących godzin spędzonych w towarzystwie największych gwiazd!

Jak dojechać?