Maj w Inca Play

W sali zabaw dla dzieci Inca Play jak zwykle dużo się dzieje. Tym razem na małych miłośników przygód czekają tu dwie emocjonujące imprezy dla dzieci i rodziców: okolicznościowy event z podróżniczym motywem przewodnim i warsztaty z okazji Dnia Matki.

 

Event “Europejskie voyage’e w Inca Play” (18.05, godz. 14.00 – 18.00) zabierze uczestników na fantastyczną wycieczkę po najciekawszych europejskich krajach i ich najpiękniejszych atrakcjach, w trakcie której będą oni mogli między innymi wspólnie ułożyć z puzzli mapę Europy, zagrać w europejskie koło fortuny, zatańczyć do hiszpańskich, włoskich czy greckich rytmów, a także rozbić słodką piniatę w kształcie globusa.

 

W ramach “Święta wszystkich Mam w Inca Play” (26.05, godz. 13.00 – 15.00) zaplanowaliśmy warsztaty, które pozwolą dzieciom rozwinąć kreatywność i udoskonalić plastyczne umiejętności, a przede wszystkim własnoręcznie przygotować spersonalizowany prezent na dzień mamy. Te dwie propozycje to świetny pomysł na aktywny rodzinny weekend poza domem.

 

Sala zabaw Inca Play słynie z organizacji znakomitych eventów i warsztatów, ale nie zapominajmy, że jej specjalnością są również przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Rodzice, którzy chcą wyprawić swoim pociechom wyjątkowe urodziny, mogą to zrobić właśnie tutaj, wybierając jeden z kilku dostępnych pakietów oraz dowolną oprawę tematyczną. Szczególnie polecamy urodziny dla dzieci w stylu Harry’ego Pottera. To nowość w ofercie Inca Play, która z pewnością przypadnie do gustu fanom książek o małym czarodzieju, ponieważ pozwoli im na chwilę zamienić się w takiego czarodzieja, przekroczyć próg Szkoły Magii i Czarodziejstwa, założyć na głowę Tiarę Przydziału i… Nie zdradzimy, co czeka na śmiałków za drzwiami Hogwartu, ale możemy zapewnić, że będzie to niesamowita przygoda. Przekonajcie się sami!

Zabawy majowe w Inca Play w Blue City

Jak dojechać?