Kino Kobiet – muzyczne seanse tylko dla Pań!

Sieć kin Helios zaprasza na najbliższą odsłonę Kina Kobiet. W środę, 29 czerwca o godzinie 18:00 na ekranach kin zagości film „Elvis” – porywająca biografia jednej z najważniejszych postaci świata muzyki w historii. Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy!

 

Historia Elvisa Presleya (w brawurowej roli głównej wystąpił Austin Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Tom Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza. Kluczowym elementem opowieści jest także relacja Elvisa z jedną z najbardziej wpływowych osób w życiu gwiazdora, Priscillą Presley. W tle zobaczymy ewoluujący krajobraz kulturowy oraz koniec amerykańskiej niewinności…

 

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. W nawiązaniu do tematyki filmu „Elvis” motywem przewodnim czerwcowych spotkań będzie klimat kojarzący się z Królem Rock&Rolla! Panie nie mogą obawiać się cekinowych ozdób czy bujnych bokobrodów, a rekwizytem obowiązkowym będzie gitara!

 

Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie także na seanse Kina Kobiet! Bardzo korzystna oferta czeka też na grupy (min. 10 osób). Tego seansu nie można przegapić – do zobaczenia na filmowych spotkaniach w kobiecym gronie w kinach Helios!

Jak dojechać?