Kino Kobiet

Emma Thompson gwiazdą lipcowego Kina Kobiet!

 

Uwielbiany przez Panie cykl Kino Kobiet powraca z nową, wakacyjną odsłoną! Już w najbliższą środę, 20 lipca na ekranach kin Helios wyświetlony zostanie film obyczajowy „Powodzenia, Leo Grande”. W roli głównej wystąpi laureatka dwóch Oscarów – niesamowita Emma Thompson. Tradycyjnie poza seansem, na kinomanki czekać będą rozmaite atrakcje oraz liczne konkursy.

 

Nancy Stokes (Emma Thompson), emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera seksualnego – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć przygodę z młodym, przystojnym sex workerem Leo Grande (Daryl McCormack). W pokoju hotelowym poza miastem Nancy spotyka się z Leo, który okazuje się doskonałym uwodzicielem, o czarującym wyglądzie i niecodziennej erudycji. W tych nietypowych okolicznościach Nancy nieoczekiwanie pobiera lekcję akceptacji własnego ciała oraz rozkoszy, która może z tego płynąć…

 

Jeden z licznych konkursów organizowanych przed seansem charakteryzuje się szczególnym warunkiem wzięcia w nim udziału: trzeba się odpowiednio przebrać. Na najbliższe seanse Kina Kobiet sieć, zaprasza Panie w strojach marynarskich. Wszystko po to, żeby poczuć wakacyjny klimat. Warto pamiętać o bluzkach w paski i kapitańskich czapkach!

 

Cykl Kino Kobiet to jedyna tego typu impreza skupiona wokół potrzeb kobiet. Wieczór filmowy z fantastyczną, luźną atmosferą z edycji na edycję przyciąga coraz większą rzeszę fanek. Tego pokazu nie można przegapić, bilety są już dostępne w sprzedaży. Do zobaczenia na lipcowych seansach z filmem „Powodzenia, Leo Grande” w kinach Helios w całej Polsce.

Jak dojechać?