Kids Challenge by Egurrola

Wszystkich miłośników tańca zapraszamy na fantastyczne widowisko w wykonaniu uczniów Egurrola Dance Studio! W dniach 2-3 kwietnia zmierzą się ze sobą w wyjątkowym turnieju i zapewnią Wam mnóstwo tanecznych wrażeń i niezapomnianych emocji!

Na scenie na  poziomie -1 zmierzą się ze sobą grupy w kategoriach wiekowych 9-12 oraz 13-16 lat, które będą walczyć o zwycięstwo w konkurencjach grupowych, solo i duetach w stylach: hip-hop, nowoczesnym oraz jazzowym. Na najlepszych czekać będą puchary oraz dyplomy. Dodatkową atrakcją będą pokazy specjalne w wykonaniu mistrzów Polski i świata. Nie zabraknie również animacji tanecznych prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, dzięki którym każde dziecko będzie mogło poczuć się jak zawodowy tancerz!

Dodatkowo w programie: spotkanie z Agustinem Egurrolą – założycielem szkół Egurrola Dance Studio, choreografem i jurorem programów “You Can Dance – Nowa Generacja” oraz “Dance, Dance, Dance”. To świetna okazja do rozmowy i zrobienia sobie wspólnego pamiątkowego zdjęcia!

Zapraszamy!

Jak dojechać?