InterAKTYWNIE dla zdrowia

Zapraszamy do innowacyjnej i interaktywnej strefy edukacyjnej Sanofi pt. „interAKTYWNIE dla zdrowia”, w której będzie można się dowiedzieć jak dbać o siebie każdego dnia, by osiągnąć harmonię i pełnię zdrowego życia. Do dyspozycji wszystkich, którzy odwiedzą strefę, będą aplikacje i urządzenia multimedialne, które pokażą m.in. jak długość snu, sposób odżywania się, stres i zanieczyszczenia środowiska wpływają na nasze organizmy oraz jak będziemy wyglądali za 20 lat przy trybie życia, jaki prowadzimy. Dowiemy się również co zrobić, żeby zminimalizować zagrożenia cywilizacyjne. Dla towarzyszącym rodzicom dzieci, organizatorzy przygotowali aplikacje edukacyjne. Do dyspozycji odwiedzających będą m.in. następujące narzędzia interaktywne:

Aplikacja „Starzenie” – na podstawie udzielonych odpowiedzi dotyczących stylu życia i po przeskanowaniu twarzy, aplikacja wygeneruje maskę imitującą proces starzenia.

Piramida holograficzna – to specjalne urządzenie multimedialne pozwalające uzyskać efekt hologramu (animację 3D). Na ekranie dotykowym pojawi się informacja edukacyjna – w jaki sposób można zmniejszyć ich negatywny wpływ zanieczyszczeń powietrza na nasz organizm.

Quizy edukacyjne – dowiemy się m.in. jakie konsekwencje płyną ze złych nawyków, jak długość snu czy sposób odżywania wpływa na nasz poziom stresu i samopoczucie.

Interaktywny stół – na ekranie zobaczymy przekrój sylwetki człowieka z kluczowymi organami wewnętrznymi (wątroba, płuca, jelita). Po kliknięciu narządu ukaże się animacja z czynnikami ryzyka wpływającymi negatywnie na jego funkcjonowanie.

Jak dojechać?