Grand Prix Egurrola Dance Studio & Światowy Festiwal Tańca Barbie 2022

Już w dniach 25-27 listopada Egurrola Dance Studio zaprasza do Blue City na najbardziej roztańczony weekend tej jesieni. W czasie Grand Prix Egurrola Dance Studio oraz Światowego Festiwalu Tańca Barbie królować będą: taniec, emocje i dobra zabawa.

W ciągu trzech dni na scenie zaprezentują się młodzi tancerze szkół Egurrola Dance Studio z całej Polski, dostarczając widzom mnóstwa emocji i pozytywnych wrażeń! Każdy dzień to inna forma rywalizacji, ale wszystkie łączy jedno – niesamowita pasja i ambicja zawodników, których występy będziemy podziwiać!

W piątek 25 listopada na scenie zaprezentują się nasi fantastyczni tancerze jazz i modern z zespołów Egurrola Dance Studio –  a wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i świata! To dla nich pierwszy turniej w ramach Egurrola Dance League w sezonie 2022/2023, podczas którego będą walczyć o medale, puchary, a także punkty klasyfikacji generalnej. Rozegramy konkurencje solo, w duetach, małych grupach i formacjach, zapowiada się więc rywalizacja taneczna na najwyższym poziomie.

W sobotę w trakcie Światowego Festiwalu Tańca Barbie Blue City wypełnią dźwięki przebojów znanych z filmów o najsłynniejszej lalce świata. Tego dnia tancerze już od 4.roku życia zaprezentują swoje umiejętności w balecie, tańcu nowoczesnym i hip hopie , natomiast nieco starsze grupy 9-12-latków oraz 13-16-latków wezmą udział w rywalizacji Grand Prix Egurrola Dance Studio, pokazując, czego nauczyli się od początku tego semestru.

 

 

 

 

Na zakończenie naszej trzydniowej imprezy, w niedzielę 27 listopada powrócimy do rywalizacji ligowej. Tym razem o punkty w rankingu Egurrola Dance League zawalczą utalentowani tancerze z zespołów disco dance i commercial. Soliści, duety, małe grupy i formacje z zespołów Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o spełnienie kolejnych tanecznych marzeń, prezentując swoje spektakularne choreografie.

Zapraszam wszystkich do wspólnego przeżywania tanecznych emocji – mówi założyciel szkół Egurrola Dance Studio, choreograf Agustin Egurrola. Dla wszystkich, którzy będą z nami w ten weekend, wraz ze światową marką Barbie® przygotowaliśmy mnóstwo roztańczonych atrakcji. Przyjdźcie, bawcie się z nami, a przekonacie się, że taniec to najlepszy pomysł na ten jesienny weekend.

To będzie niesamowite wydarzenie, więc zarezerwuj swój czas, zaproś znajomych i bawcie się razem z nami!

Jak dojechać?