Finał Miss Egzotica

Po dwuletniej przerwie Miss Egzotica wraca do Blue City! Gala finałowa konkursu odbędzie się w niedzielę 3 lipca o godz. 19.00.

O tytuł Miss Egzotica zawalczą panie mieszkające w Polsce,  a pochodzące z zagranicy lub których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli do Polski, zamieszkali w naszym kraju, podjęli pracę, studia, założyli rodziny. Projekt pokazuje Polskę jako kraj atrakcyjny pod względem gospodarczym, edukacyjnym, klimatycznym dla innych narodów. Z drugiej strony uzmysławia, że Polki reprezentują nie tylko typowy, „słowiański” typ urody.

Wydarzenie utrzymane będzie w niepowtarzalnym klimacie podróży w dalekie kraje, a cały dochód z niego zostanie przekazany na działania statutowe Fundacji Miss Egzotica, która wspiera edukację dzieci, prowadzi promocję Rzeczpospolitej Polskiej, dorobku kulturalnego regionów polskich i społeczności lokalnych w kraju i za granicą.

Cennik biletów:

Miejsca przy stoliku z cateringiem i alkoholami – 590 zł (w cenie napoje, alkohole, catering)

Cały stolik dla 10 osób – 5000 zł (w cenie napoje, alkohole, catering)

Miejsce siedzące (welcome drink, przekąski): 100 zł

Zapisy na miejsca oraz akredytacje dziennikarskie odbywają się pod linkiem: https://foxter-sport.pl/miss-egzotica-final-3.07.2022

Jak dojechać?