Filmowe Poranki – uwielbiane przez najmłodszych seanse w kinach Helios!

Specjalnie z myślą o młodych kinomanach co dwa tygodnie sieć kin Helios organizuje pozytywne, inspirujące spotkania z ulubionymi bohaterami maluchów. Te niedzielne seanse to wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów i prezentów oraz wspólna, rodzinna zabawa połączona z edukacją!

 

Już  podczas najbliższego spotkania, 27 lutego zaprezentowany zostanie zestaw uwielbianych przez maluchy bajek z serii Masza i Niedźwiedź. Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Ten pełen humoru, serial o niesfornej dziewczynce oraz jej poczciwym przyjacielu zdobył grono wiernych fanów na całym świecie.

 

Kina Helios w całej Polsce zapraszają na Filmowe Poranki w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30. W holach kin na dzieci czekają liczne atrakcje, a wszystkie seanse rozpoczynają konkursy z nagrodami. Ponadto każdy uczestnik Filmowych Poranków otrzyma balonowy upominek na pamiątkę. Z myślą o małych widzach projekcja odbywa się przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami.

 

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków może wziąć też udział w zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach niej widzowie rozwiązują zagadki i poznają filmowe ciekawostki. Wszystkim zabawom towarzyszy HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków!

Bilety na najbliższą odsłonę cyklu Filmowe Poranki dostępne są na stronie www.helios.pl. Aktualności, konkursy oraz relacje fotograficznych można znaleźć na oficjalnym profilu FB Helios dla Dzieci: www.facebook.com/HeliosDlaDzieci. Zapraszamy na pozytywne seanse i do wspólnej zabawy w rodzinnym gronie!

Jak dojechać?