BILLIE EILISH: Live at the 02

https://www.helios.pl/57,Warszawa/BazaFilmow/Szczegoly/film/26772/BILLIE-EILISH%3A-Live-at-the-O2-%28Extended-Cut%29%C2%A0w-DOLBY-ATMOS

Po raz pierwszy w swojej karierze, światowa supergwiazda Billie Eilish, zdobywczyni wielu nagród Akademii i wielu nagród GRAMMY®, wydaje wizualny zapis swojego wspaniałego koncertu w kinach na całym świecie.

W piątek, 27 stycznia 2023 r. – TYLKO przez jedną noc, widzowie będą mogli zobaczyć zapierający dech w piersiach film z koncertu na żywo nagrany w The O2 w Londynie w kinowej rozdzielczości 4K z dźwiękiem Dolby Atmos.

Nigdy wcześniej nie widziana rozszerzona wersja tego fascynującego filmu z koncertu zabiera widzów w fascynującą wizualnie podróż od początku do końca, do serca rekordowo wyprzedanej trasy koncertowej Eilish, Happier Than Ever, The World Tour.

Ta wizualna ekstrawagancja wyreżyserowana przez Sama Wrencha, który uchwycił koncert 20 pełnoczujnikowymi kamerami z kinowym obiektywami, zawiera pełnometrażowe wykonanie koncertowe 27 piosenek w nieco ponad 95 minut, a także intymne i niezapomniane chwile między Billie a jej publicznością.

Billie Eilish Live at The O2 była pierwotnie transmitowana na żywo w ramach serii Apple Music Live, a niedawno została nominowana do nagrody GRAMMY Awards® dla najlepszego filmu muzycznego w 2023 roku. Teraz niepublikowana wcześniej rozszerzona wersja będzie dostępna wyłącznie w kinach dla widzów na całym świecie.

Jak dojechać?