Baw się z nami!

Baw się z nami! – poznaj rozrywkową stronę Blue City

 

W najbliższy piątek i sobotę (10-11 maja) na poziomie -1 przy fontannie pojawi się mini strefa rozrywki i sportu, gdzie będzie można bliżej poznać najemców rezydujących na co dzień na trzecim i czwartym piętrze. Event odbywa się w godzinach 12:00 – 20:00.

Nie bez kozery Blue City bywa nazywane najbardziej rozrywkowym centrum handlowym w mieście; znajdziemy tu nie tylko kino Helios z salą Dream, uważaną za najwygodniejszą salę kinową w Polsce, ale też największe w Warszawie centrum bilardowe Złota Bila, mini golfa, salę zabaw dla dzieci Inca Play z prawdziwymi karuzelami (diabelskim młynem i pirackim statkiem), escape room, czy TEP Factor – pokoje zagadek do grupowej zabawy i jednocześnie jedno z najwyżej ocenianych w rankingu Google’a miejsc tego typu w kraju.

10 i 11 maja najmłodsi będą mogli przybić piątkę z Panem Popcornem – maskotką kina Helios, które przygotowało dla gości drobne gadżety. Z kolei Arcade Bee przeniesie na poziom -1 stół do cymbergaja i jeden z vintage automatów do gier, z których słynie. Centrum Twórcze – najnowszy najemca rezydujący w strefie rozrywkowej – zorganizuje mini warsztat tworzenia breloczków, przypinek i magnesów z recyclingu. Dodatkowo będzie można obejrzeć i zakupić designerskie rękodzieło dostępne na co dzień w showroomie Centrum Twórczego na poziomie +3.

Towarzyszyć nam będą też eksperci z My Body Lab, którzy przybliżą tajniki treningu z elektrostymulacją mięśniową – 20 minut tego typu ćwiczeń aktywuje 95 proc. mięśni i zastępuje trzy wizyty na siłowni. Restauracja Pesto Cafe poprowadzi warsztaty kulinarne, a siłownia Sport Life – bokserskie. Na wydarzeniu nie zabraknie voucherów do strefy rozrywki.

Jak dojechać?