• Wielka przemiana Inca Play
Wielka przemiana Inca Play

Inca Play to niezwykła sala zabaw znajdująca się na 4 piętrze Blue City. Obecnie przechodzi spektakularną metamorfozę, dzięki której stanie się przepięknym, kolorowym i pełnym atrakcji miejscem, zróżnicowanym pod względem stopnia trudności zabaw. Nowa Inca Play będzie bezpiecznym i nowoczesnym centrum rozrywki dla całej rodziny. 

W odnowionej dwupoziomowej sali pojawi się konstrukcja zabawowa tzw. małpi gaj, gdzie wchodzić będą mogli również rodzice.

Na drugim poziomie sali znajdą się domki na drzewach. Ich niezwykłość będzie polegała na tym, że wewnątrz każdego dzieci przeżyją niesamowitą przygodę. Domki wraz z konstrukcją połączy wykonana z atestowanych i certyfikowanych materiałów przezroczysta kładka zawieszona na wysokości 4 metrów. Ideą nowej sali jest połączenie zabawy z ekologią i edukacją przyrodniczą. W różnych miejscach znajdą się ślady zwierząt i ich kryjówki. 

Ciekawym miejscem będzie strefa malucha (do 4 roku życia) z ograniczoną możliwością wejścia dla dzieci starszych, która zostanie zaopatrzona w miękkie, duże klocki i bujaki, specjalnie zaprojektowane tablice manipulacyjne, gry sensoryczne, domek na drzewie z przezroczystą zjeżdżalnią oraz bezpieczny basen z piłeczkami. 

Inca Play wyróżni się również ofertą urodzinową. Do dyspozycji dzieci będzie 6 przestronnych, tematycznych pokoi urodzinowych, a każdy z nich będzie opowiadał inną historię i dawał możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. U nas każdy jubilat poczuje się wyjątkowo. 

Uzupełnieniem oferty będzie przestronna i wygodna kawiarnia Inca Cafe z domowymi wypiekami, owocowymi  koktajlami, pyszną kawą i herbatą, ale również ze zdrowymi, pożywnymi i przygotowywanymi na miejscu posiłkami dla najmłodszych.  

Nowa Inca Play zacznie przyjmować gości jesienią tego roku, i o ile do tej pory oferowała tylko bilety całodniowe, teraz będzie możliwość zakupu biletów godzinowych. 

Więcej informacji o atrakcjach Inca Play na https://www.incaplay.pl/

pokaż pełen opis zwiń pełen opis
Opis sklepu