FunClimb

FunClimb – ściana wspinaczkowa

Fun climb to wypełniona fantazyjnymi ścianami wspinaczkowymi strefa zabawy dedykowana miłośnikom przygody i sportowych emocji. Skorzystać z niej mogą wszyscy goście naszego centrum rozrywki w Warszawie, zarówno dzieci, jak i dorośli, niezależnie od stopnia sprawności czy poziomu znajomości dyscypliny, jaką jest fun climbing. Nowicjuszom chętnie pomożemy w nauce wspinaczki, oswoimy ich ze sprzętem i poinstruujemy jak go używać, by bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na ściankach. Doświadczonym wspinaczom zaś z chęcią podpowiemy jak doskonalić zdobyte już umiejętności i stawiać sobie nowe wyzwania.

Fun climbing stanowi wspaniałą formę aktywności pozwalającą rozwijać koordynację ruchową, a także determinację i wytrwałość, dlatego zabawa w naszej strefie wspinaczkowej, która jest jedną z największych i najciekawszych sal fun climb w Warszawie, nie tylko daje ogromną frajdę, ale też wspomaga rozwój psychoruchowy, tak ważny w przypadku dzieci. W trakcie wspinaczki aktywizują się wszystkie mięśnie i wzmacnia się całe ciało, poprawie ulega ogólna kondycja, siła i wytrzymałość, a dodatkowo dziecko zyskuje jakże cenną umiejętność szybkiego analizowania sytuacji i podejmowania właściwych decyzji. Dzięki wspinaczce maluchy w naturalny sposób nabywają też zdolność koncentracji, ponieważ sport ten wymaga dużego skupienia. Poza tym oczywiście wspinaczka dla dzieci, jako dyscyplina oparta na współpracy, sprzyja zacieśnianiu więzi, buduje zaufanie i uczy wzajemnej troski – dlatego zachęcamy rodziców, by wybrali się na ściankę wspinaczkową dla dzieci razem ze swoją pociechą.

Każda nasza ścianka wspinaczkowa dla dzieci została zaprojektowana z myślą o optymalnej funkcjonalności, jest więc doskonałym połączeniem nowoczesności i kreatywności. Zadbaliśmy też o to, by wybór ścianek był jak największy, maluchy mogą więc próbować swoich sił na różnorodnych konstrukcjach, nigdy się przy tym nie nudząc. Taka wspinaczka dla dzieci to niesamowity zastrzyk adrenaliny. Chcesz zafundować swojemu smykowi dawkę świetnych wrażeń? W takim razie zabierz go do naszego centrum rozrywki w Warszawie!

 

Więcej informacji na www.incaplay.pl

Galeria

Jak dojechać?