Fit / one

Fit/One to największy klub fitness w Polsce! Na gigantycznej powierzchni ponad 5 000 m² czekają na Was najnowsze i najnowocześniejsze urządzenia treningowe. Przyszłość branży fitness zaczyna się właśnie tutaj: Urządzenia HD Elite Racks firmy Hammer Strength, sprzęt High End LifeFitness oraz duża strefa do ćwiczeń z wolnymi ciężarami (hantlami o wadze do 60 kg) dają wręcz nieograniczone możliwości treningu siłowego. Strefa do treningu funkcjonalnego z Queenax oraz Synrgy360 stanowi optymalne uzupełnienie!

Urozmaicony program kursów gwarantuje treningi na najwyższym poziomie. Fit/One oferuje  również takie atrakcje jak liczne kursy LesMills, Cycling lub The Punch – wyjątkowy i imponująca strefa bokserska w klubie.

Oczywiście nie może również zabraknąć dużej strefy wellness z sauną, solarium i łóżkami masującymi dla odprężenia po treningu.

Odwiedź nas w Polsce w pierwszym klubie FIT/ONE i przekonaj się o różnorodności dostępnych u nas form treningu!

 

 

Jak dojechać?

W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach przeglądarki.
Czytaj więcej